חפש באתר
שומן בבטן
 

שומן בבטן

קיימים מספר אזורים בגוף אשר בהם בדרך כלל שומן נוטה להצטבר, שומן בבטן הוא אולי האזור הנפוץ ביותר להצטברות כזו של שומן בעיקר אצל גברים שעברו את גיל השלושים, הצטברות שומן זו לא חייבת להעיד על אדם שמן הסובל מעודף משקל כללי, לרוב מדובר על אנשים בעלי מבנה גוף רזה שבו פשוט הצטבר שומן באזור הבטן וכמעט בלתי אפשרי להורידו באמצעות דיאטה וכושר.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות המסת שומן בבטן כגון: מהי שיטה זו בכלל וכיצד היא פועלת, מהם יתרונותיה, כיצד היא מתבצעת ועוד…

המסת שומן בבטן

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מצבור השומן שבבטן הוא לעיתים רבות קשה מאד להורדה בשיטות הטבעיות הכוללות תרגילי כושר ודיאטה ולכן רבים פונים אל עבר טיפול המסת השומן אשר מפרק וממיס את השומן בתוך הגוף ללא כל צורך בחתכים על מנת לשאוב אותו החוצה.

כיצד פועלת שיטה זו? ובכן קיימים 3 מכשירים אשר מבצעים את המסת השומן אותם נסקור עבורכם מיד, בעקרון שלשת המכשירים שונים אחד מהשני אך התוצאה הסופית של שלשתם היא זהה כאשר השומן מומס על ידי החום שמופק מהאנרגיה שכל מכשיר פולט בדרך כזו או אחרת, לאחר שהשומן מומס הוא מתפנה דרך בלוטות הלימפה החוצה מהגוף עם ההפרשות, כמו כן זרימת הדם והחמצן לאזור ממנו השומן הוסר משתפרת ובזכות כך לרוב גם נעלמים סימני הצלוליט שהופיעו קודם לכן.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם המכשירים להמסת שומן בבטן?

  • המסת שומן בבטן עם מכשיר הלייזר- המסת שומן באמצעות מכשיר הלייזר היא השיטה הפופולארית והמדויקת ביותר שקיימת כיום בתחום, המסת השומן באמצעות שיטה זו מתבצעת כאשר קרני הלייזר מתכווננות על מצבור השומן וממיסות אותו על ידי החום שמופק מהן, השומן מומס אל תוך הגוף ולאחר מכן מפונה החוצה דרך בלוטות הלימפה הישר להפרשות. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  • המסת שומן בבטן עם מכשיר אולטרסאונד- מכשיר האולטרסאונד משדר גלי קול עוצמתיים הפוגעים במצבור השומן שבבטן וגורמים להמסתו, השומן המומס מתפנה מהגוף דרך בלוטות הלימפה אל עבר ההפרשות והחוצה. למידע נוסף היכנסו לעמוד המסת שומן באולטרסאונד וקראו!
  • המסת שומן בבטן  עם גלי רדיו- מכשיר זה בדומה לשני המכשירים הקודמים ממיס ומפרק את השומן בגוף, רק שמכשיר זה מבצע את הפעולה באמצעות גלי ה-RF שהוא משדר אל עבר מצבור השומן, למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד המסת שומן עם גלי רדיו!

יש לכם מצבור שומן בבטן ואתם ממש רוצים להעלימו? מלאו את פרטיכם בתיבה שלמטה ואנו נזמין אתכם לפגישת ייעוץ עבור טיפול המסת שומן, כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית ללא כל התחייבות!! אז מלאו את הפרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר במהרה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להמסת שומן בבטן!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להמסת שומן בבטן!
קטגוריות משנה
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט