חפש באתר
ירכיים מלאות
 

ירכיים מלאות

ירכיים מלאות הן עניין נפוץ מאד זאת מכיוון כי הירכיים הם אחד משלשת האזורים בגוף בהם שומן נוטה להצטבר ולהישאר לאורך זמן, את הצטברות השומן בירכיים קשה מאד להעלים באמצעות דרכים טבעיות כגון פעילות גופנית ותזונה נכונה ולכן רבים מתייאשים ופשוט פונים אך עבר הרפואה האסתטית שתעניק להם פתרון בדמות של טיפול המסת שומן, ניתוח שאיבת שומן או בודי טייט.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות הטיפולים אשר קיימים להעלמת ירכיים מלאות כגון: מהם הטיפולים הללו, כיצד כל אחד מהם פועל, מהם יתרונותיו של כל אחד, חסרונותיו ועוד… כמו כן על ידי מילוי פרטיכם באחת מהתיבות המיועדות לכך כאן בעמוד תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר לכל אחד מהטיפולים ואפילו פגישת ייעוץ מקדימה עם אחד מהמומחים שלנו שיעזור לכם להחליט איזה טיפול עדיף לכם.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם הטיפולים הקיימים להעלמת ירכיים מלאות?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן לטיפול בירכיים מלאות קיימים מספר טיפולים שונים שבעזרתם תוכלו להעלים את הצטברויות השומן ולחזור למראה חטוב ויפה, טיפולים אלו הם:

  • העלמת ירכיים מלאות באמצעות המסת שומן- טיפול המסת שומן הוא הליך בו מצבור השומן בירכיים מפורק ומומס על ידי אחד מהמכשירים שבאמצעותם מבצעים את טיפול זה, השומן המומס מתפרק אל תוך הגוף ולאחר מכן יוצא ממנו בדרכים טבעיות כאשר מערכות הלימפה מפקדות על פעולה זו ומפנות אותו דרך ההפרשות, המכשירים בהם עושים שימוש בטיפול זה הם: מכשיר הלייזר, מכשיר האולטרסאונד ומכשיר גלי הרדיו. יתרונו של מכשיר זה הוא בכך שאין כל צורך בביצוע חתכים (בניגוד למתחריו) אשר עלולים להשאיר צלקת וגורמים להחלמה ארוכה יותר. חסרונו של טיפול זה הוא ביכולת שלו להתמודד מול הצטברויות שומן גדולות יותר מ- 800 סמ”ק. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד המסת שומן!
  • העלמת ירכיים מלאות באמצעות ניתוח שאיבת שומן- שאיבת שומן הוא למעשה ניתוח פלסטי לכל דבר בו יבוצעו חתכים בגופכם בכדי להחדיר את הצינורית שדרכה ישאב המנתח את השומן מהירכיים שלכם החוצה מהגוף, יתרונו של ניתוח פלסטי זה הוא תוצאותיו האיכותיות במיוחד שתתקבלנה לאחר הניתוח. חסרונותיו הם שיש לבצע בו חתך אשר עלול להשאיר צלקת וגם להאריך את זמן ההחלמה מהטיפול, כמו כן ששאיבה גדולה של שומן מהגוף עלולה להכניס את המטופל לסיכון התייבשות רצינית. למידע נוסף טיפול זה היכנסו לעמוד שאיבת שומן!
  • העלמת ירכיים מלאות באמצעות טיפול בודי טייט- טיפול הבודי טייט למעשה משלב בין פעולת ההמסה של השומן לבין שאיבתו החוצה ובכך משיג תוצאות טובות יותר בזכות העובדה כי השומן המומס נשאב ביתר קלות החוצה מהגוף מכיוון והוא נוזלי, כמו כן העובדה שהשומן נוזלי גם גורמת לכך שאין כל צורך בחתך גדול כמו בהליך ניתוח שאיבת שומן אלא ניתן להסתפק בחתך מינורי אשר דרכו תוחדר צינורית דקה במיוחד לשאיבתו של השומן החוצה. חסרונו של טיפול זה הוא שבדומה לשני הטיפולים הקודמים אי אפשר לטפל בהצטברויות שומן גדולות במיוחד. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד בודי טייט!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לאחד מטיפולי העלמת שומן אלו!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לאחד מטיפולי העלמת שומן אלו!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט