חפש באתר
הצרת היקפים בלי סימנים
 

הצרת היקפים בלי סימנים

בעבר הלא רחוק האופציה שעמדה בפני אדם אשר רצה להסיר ולהעלים מצבורי שומן הייתה אך ורק ניתוח שאיבת שומן, הליך כירורגי זה מצריך את המנתח לבצע חתכים בעורכם בכדי להחדיר את צינורית השאיבה שדרכה השומן יצא מן הגוף, החיסרון הגדול ביותר של שיטה זו הוא שרוב הסיכויים כי לאחר תום הליך ההחלמה תישאר צלקת באזור בו בוצע החתך.

במאמר זה נביא בפניכם שלוש שיטות שונות של המסת שומן אשר לא משאירים כל סימן חיצוני, נסקור בפניכם כיצד כל אחד מהם מבצע את המסת השומן, מהם יתרונותיו וכ”ו…

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהן המכשירים הקיימים להמסת שומן ללא כל סימן?

  • מכשיר הלייזר- מכשיר המסת השומן בלייזר הוא מכשיר אשר גורם לשומן להתמוסס ולהתפרק בתוך הגוף, לאחר המסתו של השומן הוא זורם בתוך הגוף לכיוון מערכות הלימפה אשר אחראיות בסופו של דבר לפנות אותו החוצה מהגוף דרך ההפרשות. מכשיר זה מבצע את המסת השומן והפירוק על ידי אנרגיית החום שפולטות קרני הלייזר לאחר שהתבייתו על מצבור השומן שיש לפרק. היתרון של מכשיר זה על פני שאר המכשירים בקטגוריה זו היא יכולת הדיוק המרשימה שלו שמבטיחה בזכות כך טיפול בטוח יותר. למידע מפורט ורחב יותר על נושא זה היכנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  • מכשיר האולטרסאונד- מכשיר זה עושה שימוש בגלי אולטרסאונד בכדי לפגוע, לפרק ולמוסס את מצבורי השומן, גלי האולטרסאונד פוגעים בתאי השומן וגורמים לחימום האזור, השומן מתחיל להתמוסס אל תוך הגוף ומגיע בסוף התהליך אל מערכות הלימפה שם הוא מפונה החוצה מהגוף דרך ההפרשות, שיטה זו פופולארית מאד וגם בה בסיום ההליך רוב הסיכויים כי לא יישארו סימנים חיצוניים כגון צלקות. למידע מפורט ורחב יותר ניתן להיכנס לעמוד המסת שומן באולטרסאונד!
  • מכשיר גלי הרדיו- מכשיר זה משדר גלי RF אשר מתכווננים על מצבור השומן מחממים אותו ובכך גורמים לפירוקו והמסתו, מכשיר זה הוא פחות פופולארי מהשניים הקודמים. למידע נוסף אודות מכשיר זה היכנסו לעמוד המסת שומן עם גלי רדיו!

לטיפול המסת שומן קיים יתרון משמעותי נוסף אשר מתבטא מספר ימים עד שבועות לאחר הטיפול עצמו והוא היכולת להעלים סימני צלוליט, הצלוליט נעלם בזכות כך שזרימת הדם והחמצן אל המקום משתפרת לאחר המסת השומן וזה מש שגורם לרעלים שהצטברו באזור להתפרק ולעור לחזור ולהיות אלסטי שוב.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להמסת שומן!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להמסת שומן!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט