חפש באתר
המסת שומן מחיר
 

המסת שומן מחיר

טיפול המסת שומן הינו הליך אשר יכול להתבצע בכמה אזורים שונים בגוף, כל אזור מצריך טיפול בעוצמה וטכניקה שונה אשר תשפיע על המחיר וכמות הטיפולים, כמו כן ישנן גם מספר שיטות שונות לביצוע טיפול המסת השומן כאשר כל אחת מהן עלולה גם היא להשפיע על המחיר הסופי של הטיפול.

כמה יעלה לי טיפול המסת שומן?

ובכן אז כמו שכבר ציינו קודם לכן לכל טיפול המסת שומן מחיר שונה (נגיע למספרים מאוחר יותר במאמר זה) אך יש לציין כי בעקבות כך שטיפול זה איננו מצריך חדר ניתוח ואשפוז ממושך ( כמו מקבילו ניתוח שאיבת השומן ) הרי שמחירו יהיה נוח וזול יותר למטופל.

לחצו כאן לביצוע השוואת מחיר של טיפולי המסת שומן!!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

המסת שומן מחירים

ובכן המספרים שנציג כאן בפניכם הם לא מחירים סופיים אלא סוג של ממוצע שסביבו יהיה המחיר הסופי שלכם וזאת מכיוון כי מדובר במכונים שונים, זמנים משתנים וכמובן הפן האינדיבידואלי שעלול להצריך יותר עבודה או פחות (הכוונה לאזור הטיפול ולמורכבות הטיפול בכם ).

  • המסת שומן בירכיים מחיר משוער – עלותו המשוערת של טיפול זה היא בין 14,000-12,000 ש”ח תלוי במכון שתבחרו וכמובן בשיטת הביצוע.
  • המסת שומן בזרועות מחיר משוער- עלותו המשוערת של טיפול זה עלולה להיות בין הטווחים של 10,000-8,000 ש”ח תלוי במכון שתבחרו בו לבצע את הטיפול וכמובן בשיטת הביצוע.
  • המסת שומן במותניים מחיר משוער- עלותו המשוערת של טיפול זה עלולה לנוע בין 11,000-9,000 ש”ח תלוי במכון בו תבצעו טיפול זה וכמובן גם בסוג הטיפול עצמו.
  • המסת שומן בסנטר מחיר משוער- עלותו המשוערת של טיפול זה תנוע בין 5,000-4,000 ש”ח תלוי במכון שתבחרו וכמובן בשיטת הביצוע.
  • המסת שומן בצמיגים שנמצאים באגן מחיר משוער- עלותו של טיפול זה עלולה להיות בין 10,000-9,000 ש”ח תלוי במכון בו תבצעו את הטיפול וכמובן בשיטת הביצוע שלו.

קבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר לטיפול המסת שומן!!!

הרשו לנו להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לטיפול המסת שומן, מלאו את פרטיכם בתיבה שנמצאת תחת שורות אלו ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר על מנת להעניק לכם הצעת מחיר לכל טיפול המסת שומן שתבחרו ובכל אזור בארץ, אז אל תבזבזו את זמנכם בחיפוש אחר מחיר שלא תמצאו בשום מקום חוץ מאצלנו, מלאו עכשיו פרטים!

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול המסת שומן!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול המסת שומן!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט