חפש באתר
המסה של שומן ללא ניתוח
 

המסת שומן ללא ניתוח

המסת שומן ללא ניתוח הוא הליך אפשרי ואפילו פופולארי שבאמצעותו תוכלו להצר היקפים ולהשמיד את מצבורי השומן הקטנים שמציקים לכם במותניים, בירכיים, בידיים, בסנטר או בכל אזור אחר שבו הם נמצאים ולא יורדים בשום צורה טבעית. את ביצוע טיפול זה ניתן לעשות באמצעות שלוש מכשירים שונים אותם נסקור בפניכם בהמשך.

בעמוד זה נסקור בפניכם את שיטת המסת השומן ללא ניתוח כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא מתבצעת, מהם המכשירים באמצעותם היא מתבצעת, כיצד השומן יוצא החוצה מהגוף ועוד… כמו כן במידה ותרצו תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית להמסת שומן או פגישת ייעוץ עם אחד מהמומחים שלנו בתחום, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטיכם כאן בעמוד ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

המסת שומן ללא ניתוח מהי וכיצד היא מתבצעת?

ובכן הבסיס של הליך זה הוא זהה לכל המכשירים כאשר השומן מומס ומפורק אל תוך הגוף שם מערכות הלימפה דואגות לקלוט אותו ולפנות אותו החוצה דרך ההפרשות. את אופן המסת השומן כל מכשיר יבצע באופן שונה וזה כל ההבדל ביניהם למעשה.

המסת שומן ללא ניתוח באמצעות מכשיר הלייזר-מכשיר הלייזר נחשב ליעיל ולבטוח ביותר בתחום הצרת ההיקפים וזאת בזכות היתרון שיש לו על שאר המכשירים בדיוק המרשים שלו שנובע מתכנותו בטרם הטיפול, בזכות יכולות אלו קרן הלייזר מתביית בו על מצבורי השומן ולא זולגת גם לצדדים. רוצים לקרוא מידע נוסף אודות מכשיר זה? כנסו לעמוד המסת שומן בלייזר וקראו!

המסת שומן ללא ניתוח באמצעות מכשיר האולטרסאונד-מכשיר האולטרסאונד הינו מכשיר המשדר גלי גול עוצמתיים שמתבייתים על מצבורי השומן ומפרקים אותם בזכות אנרגיית החום שנפלטת מגלי הקול, על מכשיר זה תוכלו להעמיק ולקרוא בעמוד המסת שומן באולטרסאונד!

המסת שומן ללא ניתוח באמצעות מכשיר גלי הרדיו-המסת שומן באמצעות מכשיר זה מתבצעת כאשר גלי ה- RF שהוא פולט יפגעו במצבורי השומן יגרמו להם להתחמם, השומן המומס יתפרק אל תוך הגוף ויתפנה ממנו בצורה דומה לשאר המכשירים דרך הפרשותיו. כיצד בדיוק מתבצע טיפול זה תוכלו לקרוא בעמוד המסת שומן בגלי רדיו!

אם גם אתם סובלים ממצבור שומן במקום כזה או אחר ורוצים להיפטר ממנו ללא כל צורך בניתוח וביצוע חתכים, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם כאן בעמוד ואנו ניצור עמכם קשר בכדי לתת לכם הצעת מחיר משתלמת לטיפול המסת שומן שתבחרו, כמו כן תוכלו גם לקבוע דרכנו פגישת ייעוץ עם אחד מהמומחים שעובדים אתנו בתחום הצרת ההיקפים.

 

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להמסת שומן!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להמסת שומן!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט