חפש באתר
למה דווקא המסת שומן עם לייזר
 

למה דווקא המסת שומן עם לייזר

טיפול המסת שומן יכול להתבצע במגוון דרכים כגון: באמצעות זריקה של חומר מטרש, באמצעות מכשיר אולטרסאונד, באמצעות מכשיר הלייזר, באמצעות גלי רדיו ובאמצעות מכשיר בודי טייט, אז למה רוב האנשים בוחרים דווקא במכשיר הלייזר? ובכן את התשובה לכך נביא בפניכם במאמר זה לצד מידע מפורט על ביצוע טיפול המסת שומן בלייזר, על יתרונותיו מול המתחרים ועוד…

מהי המסת שומן בלייזר ולמה היא כדאית יותר משאר השיטות?

ובכן המסת השומן באמצעות מכשיר זה מתבצעת בזכות אנרגיית החום שפולטות הקרניים שלו לאחר שהתמקדו על הצטברות השומן, החום למעשה מפרק וממיס את המצבור שומן זה בתוך הגוף ללא כל צורך בחתכים ושאיבה של השומן החוצה מהגוף, למעשה השומן בסופו של דבר יצא מהגוף בצורה טבעית דרך מערכת הלימפה הישר להפרשות והחוצה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שיטה זו ידועה בעיקר בזכות היותה מדויקת יותר משאר השיטות הקיימות וזאת על ידי כך שמכשיר הלייזר מתוכנת מראש לחדירה מבוקרת ומדויקת לאזור הצטברות השומן ובעוד שאר השיטות יסטו מעט מכשיר הלייזר יבצע את הטיפול בדיוק כמו שהוא תוכנן מראש ובכך יהווה סיכון פחות לפגיעה בתאי שומן ורקמות הנמצאים ליד.

היתרונות של מכשיר הלייזר מול מתחריו:

  • מכשיר הלייזר מול מכשיר האולטרסאונד- שני המכשירים ממיסים את השומן ללא כל צורך בחתכים ומכשיר האולטרסאונד נחשב לקרוב ביותר ברמת הדיוק שלו למכשיר הלייזר אך עדיין לא אותו הדבר.
  • מכשיר הלייזר מול מכשיר גלי הרדיו- גם מכשיר זה בדומה ללייזר ולאולטרסאונד לא מצריך ביצוע חתכים אך רמת הדיוק שלו לא זהה לרמת הדיוק שניתן להשיג במכשיר הלייזר.
  • מכשיר הלייזר מול מכשיר הבודי טייט- במכשיר הבודי טייט המסת השומן מבוצעת על ידי גלי רדיו ומלווה בשאיבתו החוצה על ידי צינורית קטנה המוחדרת דרך חור קטן שבוצע קודם לכן קרוב לאזור בו קיים מצבור השומן, היתרון של מכשיר הלייזר על טיפול הבודי טייט הוא כמובן העובדה שבהמסת השומן בלייזר אין כל צורך בביצוע חתכים.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להמסת שומן בלייזר!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להמסת שומן בלייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט