חפש באתר
המסה של שומן בידיים
 

המסת שומן בידיים

שומן בידיים מצטבר אצל אנשים רבים במהלך זה או אחר של חייהם (בעיקר אצל נשים ובעיקר אצל כאלו אשר עברו את גיל ה-30) , תופעה זו מציקה מכיוון והיא בולטת לעין וקשה מאד להעלימה בדרכים טבעיות כגון תזונה נכונה והתעמלות, אך אל דאגה הרפואה האסתטית פיתחה בשנים האחרונות מספר דרכים שונות להמסת השומן בידיים ללא כל צורך בהתעמלות, בתזונה שונה או בביצוע שאיבת השומן, רוצים לדעת עוד? קראו את מאמר זה וקבלו מושג על הטיפולים הקיימים לביצוע המסת שומן וכיצד הם פועלים.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

המסת שומן בידיים כיצד היא מתבצעת ומהם המכשירים שמבצעים את פעולת ההמסה?

ובכן בשיטה זו כאמור אין כל צורך בביצוע חתכים או פעולות שאיבה, המסת שומן בידיים מתבצעת על ידי מספר מכשירים שונים אשר גורמים לשומן להתמוסס בגוף ולהתפנות בצורה טבעית, מכשירים אלו הם:

  • המסת שומן בידיים באמצעות מכשיר לייזר- המסת שומן באמצעות מכשיר זה היא השיטה הנפוצה והבטוחה ביותר שיש לרפואה האסתטית כיום להציע, מכשיר זה מתביית באופן מדויק ביותר על מצבור השומן שנמצא בידיים ומפרק אותו ללא כל סטייה מהאזור המוגדר לפירוק ככה שנמנעת פגיעה ברקמות עור ותאי שומן אחרים. טיפול זה מבצע את המסת השומן על ידי קרני הלייזר שפולט המכשיר אשר פוגעים במצבור השומן, מחממים אותו וגורמים לו להתמוסס אל תוך הגוף, לאחר מכן תאי השומן המפורקים ממשיכים אל עבר מערכות הלימפה שמוציאות אותם מהגוף דרך ההפרשות. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  • המסת שומן בידיים עם מכשיר אולטרסאונד- מכשיר זה יוצר גלי אולטרסאונד אשר פוגעים בתאי השומן הבעייתיים, מחממים אותם ובעקבות כך גורמים לפירוקם הפנימי בגוף, לאחר ששומן זה התפרק והתמוסס אל תוך הגוף הוא מתפנה אל עבר מערכות הלימפה אשר אחראיות להוציאו החוצה מהגוף בדומה להמסת השומן באמצעות מכשיר הלייזר, רוצים לדעת מידע נוסף אודות מכשיר זה? כנסו לעמוד המסת שומן באולטרסאונד!
  • המסת שומן בידיים בגלי RFהמסת שומן בידיים באמצעות מכשיר גלי רדיו היא שיטה בה גלי RF מכוונים אל עבר מצבור השומן וממיסים אותו כתוצאה מהחום שהם מפיקים, גם במכשיר זה בדומה לשניים הקודמים השומן המומס יוצא החוצה מהגוף דרך ההפרשות וזאת לאחר שעבר דרך מערכות הלימפה. למידע נוסף אודות מכשיר זה היכנסו לעמוד המסת שומן בגלי רדיו
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להמסת שומן בידיים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להמסת שומן בידיים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט