חפש באתר
השוואה בין שתלי סיליקון לבין הגדלת חזה בהזרקה
 

השוואה בין שתלי סיליקון לבין הגדלת חזה בהזרקה

נשים רבות חשות בשלב מסוים בחייהן כי הן רוצות לבצע הגדלה ועיצוב של שדיהן, הליך זה בימנו מאפשר לנו בחירה בין הליך כירורגי בו ימוקמו שתלי סיליקון בחזה לבין הזרקת חומר המקרוליין, הבחירה היא קשה ומצריכה השוואה בין שיטה לשיטה כדי שתוכלו לבחור את הטוב ביותר עבורכן.

בעמוד זה נבצע עבורכן השוואה בין ניתוח הגדלת חזה לבין שיטתה הגדלת חזה בהזרקת חומר המקרוליין, נפרוש בפניכן את היתרונות והחסרונות של כל שיטה ובאיזה מצבים עדיף לכן לבחור בשיטה ספציפית. כמו כן על ידי השארת פרטיכן באחת מהתיבות המיועדות לכך כאן באתר תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו ואף לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הטיפול שתבחרו.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

איזה טיפול מתאים לאיזה סיטואציה?

ובכן לפני שנערוך השוואה מפורטת על היתרונות והחסרונות של כל שיטה נסביר לכן ראשית על סיטואציות ספציפיות בהן עדיפה שיטה אחת על האחרת, סיטואציות אלו הן:

 • הגדלת חזה העולה על שתי מידות מהקיים- בסיטואציה בה אתן רוצות להגדיל את החזה שלכן יותר משתי מידות תאלצו לבחור בניתוח הגדלת חזה מכיוון כי חומר המקרוליין לא מיועד ולא מסוגל להגדיל את החזה יותר משתי מידות.
 • תיקון אסימטריה קטן- בסיטואציה בה קיימת אסימטריה קטנה בין השדיים מומלץ בחום לבצע את שיטת ההזרקה של חומר המקרוליין מכיוון ושיטה זו ידועה בדיוק הרב שניתן להגיע בזכותה.
 • פחד מההליך הכירורגי- בסיטואציה בה אתן רוצות להגדיל את שדיכן אך מפוחדות מהמחשבה של סכין המנתחים וכל הכרוך בכך תוכלו לפנות אל עבר הגדלת החזה באמצעות ההזרקה מכיוון ולא נעשה בהליך זה כל שימוש בסכין מנתחים ולאחר מכן אין הליך החלמה ארוך וכואב כמו זה של הניתוח.

יתרונות וחסרונות של שתי השיטות

הגדלת חזה בהזרקה חסרונות:

 • עמידות החומר לאורך זמן- הגדלת חזה בהזרקה היא שיטה בה חומר מילוי הנקרא מקרוליין מוחדר אל מתחת לעור השדיים ומעניק נפח יפה ונעים למגע, אך לחומר מילוי זה חסרון מאד משמעותי והוא התפוגגותו בגוף לאורך זמן, מצב זה מצריך את המטופלת לערוך סדרת הזרקות (שעלותן לא זולה כלל) אחת לכמה חודשים בכדי לשמר את התוצאה הסופית של הטיפול.
 • היכולת להגדיל את נפח החזה ליותר משתי מידות- בהליך זה כאמור אין אפשרות להגדיל את נפח החזה יותר משתי מידות מהמצב הקיים.

ניתוח הגדלת חזה חסרונות:

 • חתכים, כאבים וזמן החלמה ארוך ומיגע- ובכן אין צורך להסביר כי בניתוח זה מבוצעים חתכים אשר יגררו אחריהם זמן החלמה ממושך המלווה בכאבים עזים.
 • סיכונים ותופעות לוואי- כמו בכל הליך כירורגי קיימים לא מעט סיכונים ותופעות לוואי שעלולים לצוץ במהלכו או בזמן ההחלמה ממנו.

הגדלת חזה בהזרקה יתרונות:

 • דיוק מושלם- שיטה זו כאמור ידועה ביכולותיה להגיע לדיוק מושלם וסימטריה בין השדיים.
 • הליך החלמה קצרצר ועם כאבים פחותים מזה של הניתוח- הליך ההחלמה לאחר טיפול זה אורך יומיים שלושה בהם תרגישו כאבים עמומים או תחושה של חוסר נעימות אבל לא קרוב בכלל לכאבים שלאחר הניתוח.
 • סיכויים לתופעות לוואי פחותות מזה של הניתוח- לאחר טיפול זה קיים סיכוי קלוש שהגוף ידחה את חומר המילוי ובעקבות כך יופיעו תופעות לוואי, אך סיכוי זה כאמור קלוש ביחס לסיכויים של תופעות לוואי לאחר ניתוח הגדלת חזה.

ניתוח הגדלת חזה יתרונות:

 • עמידות לאורך זמן- לאחר ניתוח הגדלת החזה התוצאות יישארו עמכן שנים רבות וזאת בניגוד להגדלת החזה בהזרקה שמצריכה כל מספר חודשים סדרת הזרקות חדשה בכדי לשמר את תוצאותיו של הטיפול.
 • אפשרות הגדלה למידות גדולות יותר- בניגוד להליך הגדלת החזה בהזרקה אשר מוגבל ביכולותיו עד כדי שתי מידות מהגודל הנוכחי ניתוח הגדלת החזה לא מוגבל כלל (מומלץ כמובן לבצע הגדלה שתתאים למבנה הפיזי של המטופלת מטעמי בריאות).

 

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להגדלת החזה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להגדלת החזה!
קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט