חפש באתר
סיליקון בחזה
 

סיליקון בחזה

סיליקון בחזה היא השיטה הטובה והפופולארית ביותר כיום לבצע הגדלת חזה (ישנן מספר שיטות להגדלת חזה ללא ניתוח), בעזרת אותם שתלי סיליקון קסומים כל אישה יכולה לעצב ולשנות את גודל שדייה ובכך לחזק את נשיותה ואת בטחונה העצמי.

בעמוד זה נביא בפניכן את כל המידע אודות סיליקון בחזה כגון: שתלי סיליקון מהם בכלל, כיצד מתבצע הליך הגדלת החזה, השוואה קצרה בין הגדלת חזה בהזרקה לבין החדרת שתלי סיליקון ועוד…

סיליקון בחזה מהו בכלל?

ובכן שתלי הסיליקון הם האביזר החשוב ביותר בניתוח הגדלת חזה מכיוון והם אלו שלמעשה יוצרים את הנפח והעיצוב של החזה בסיום ההליך, בעשרים השנה האחרונות ענף שתלי הסיליקון שגשג כל כך בעולם עד כדי כך שאלפי חברות ייצור של שתלי סיליקון לחזה הוקמו בכל רחבי העולם ומציעות את מוצריהן בנתח מחירים שונה ומבחר גדלים וצורות.

בשנים הראשונות חווה התחום מספר כישלונות כאשר שתלי סיליקון רבים לא היו כשירים ב100% והחומר דלף מהם לאחר שהיה כבר זמן מה מתחת לשדייה של המטופלת, מקרים אלו הגבירו את המודעות וגרמו לארגוני תקנים בין לאומיים כמו ה- FDA האמריקאי וה- CE האירופאי להחמיר עם תקנות היצור של שתלי סיליקון אלו בכדי להפוך אותם לחזקים, סטריליים ובטוחים יותר לשימוש. למידע מפורט בנושא זה כגון: תקנות בטיחות, סוגי שתלים ועוד.. אנו מזמינים אתכן להיכנס לעמוד שתלי סיליקון ולהמשיך לקרוא!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד מתבצע הליך החדרת סיליקון בחזה?

ובכן השלב הראשון של הליך זה הוא פגישת ייעוץ בה הרופא המנתח פוגש את המטופלת, בוחן את נתוניה הפיזיים ואת בריאותה ועל פי כך ממליץ לה על אופן הניתוח (איפה לבצע את החתכים, בבית השחי, מתחת לשד או מאחורי השריר) וכמובן גם על גודל מקסימאלי של שתלים אשר יתאימו לגופה (שתלים גדולים מידי עלולים לגרום לנזקים בריאותיים מסוכנים).

לאחר שלב הייעוץ, יקבע יום הניתוח שבו תאלצי להתייצב בשעה מוקדמת לבדיקות והכנה לניתוח (יהיה צורך גם בצום מוקדם אך אלו כבר הוראות אשר תקבלי מהרופא), לאחר שלב ההכנה לניתוח יתחיל ההליך עצמו כאשר הרופא המרדים יזרים אל גופך חומר הרדמה (לרוב זו תהיה הרדמה מלאה) וכשזו תשפיע על גופך יחל המנתח בהליך החדרת השתלים על ידי ביצוע החתכים במקומות המסומנים (בזמן ההכנה לניתוח יסמנו בטוש מיוחד את המקומות בהם צריך לבצע את החתכים) ואז יחדיר את שתלי הסיליקון וימקם אותם בצורה טובה, השלב האחרון של ניתוח זה יהיה תפירת החתכים והעברתך למחלקת התאוששות. למידע על תהליך ההתאוששות וההחלמה שבאה לאחר ניתוח זה אנו מזמינים אתכן להיכנס לעמוד הגדלת חזה החלמה ולקרוא!

השוואה בין סיליקון בחזה לבין הגדלת ללא ניתוח

ובכן הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון מצריכה הליך לא פשוט ואפילו קצת מסוכן בו מתבצע המנתח חתכים, הרדמה והחדרה של חומר זר אל תוך הגוף. נשים רבות אשר חולמות על חזה מעוצב וגדול יותר נמנעות מהליך זה בסופו של דבר רק מהפחד ולכן פותחו מספר שיטות של הגדלת חזה ללא ניתוח כאשר הבולטת בהן היא הזרקת המקרוליין ומולה נבצע את ההשוואה.

יתרונות של סיליקון בחזה לעומת הזרקת המקרוליין:

  • התוצאות נשמרות לאורך השנים- התוצאות של ניתוח הגדלת חזה נשמרות לאורך השנים בעוד השפעת חומר המקרוליין מתפוגג בגוף לאחר שנה עד שנה וחצי ומצריך טיפול נוסף אחת לשנה לפחות כדי לשמור על תוצאות אלו.
  • אין הגבלה לגודל כמו בהזרקת מקרלויין- בהגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון ניתן להגדיל את החזה במספר מידות מעבר לגודלו המקורי בניגוד להזרקת מקרוליין אשר די מוגבלת לעבור את שתי המידות.
  • עלות כספית- עלותו הכספית של ניתוח הגדלת חזה היא איננה זולה אך שמסתכלים לטווח ארוך הניתוח יהיה משתלם יותר מהגדלת חזה בהזרקה וזאת מכיוון שהמקרוליין מצריך חידוש בכל שנה.

יתרונות של חומר המקרוליין מול סיליקון בחזה:

  • חזרה מידית לחיי שגרה- בסיום ניתוח הגדלת חזה תאלצו בדרך כלל להתאשפז ללילה אחד לפחות בבית החולים ולאחר מכן לעבור תהליך החלמה כואב וארוך אשר יגביל אתכן לעשות דברים רבים ויצריך מנוחה רבה. לעומת זאת בתום תהליך ההזרקה של חומר המקרוליין תשוחררו מיד לשגרת חייכם עם כאבים מינימאליים אשר לרוב יחלפו לאחר יומיים שלוש.
  • כאבים פחותים- לאחר ניתוח הגדלת חזה הכאבים שנובעים מהחתכים והחדרת הסיליקון הם גדולים ונמשכים גם לתקופה ארוכה של מספר שבועות, בעוד בהליך הזרקת מקרוליין תחושו כאבים פחותים ומינימאליים למשך יומיים שלושה לרוב.
  • תהליך החלמה- תהליך ההחלמה הארוך והקשה שקיים לאחר ניתוח הגדלת חזה לא קיים לאחר הליך הזרקת המקרוליין.
  • סיכונים פחותים- הסיכונים הכרוכים בהליך החדרת סיליקון בחזה הם גבוהים בהרבה מול אלו שלך הזרקת המקרוליין.
  • דיוק- חומר המקרוליין ידוע בזכות היכולת להגיע עמו לדיוק מושלם בין שני השדיים ולכן לרוב הוא מומלץ בחום לאלו אשר סובלות מאסימטריה בחזה.
מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר להגדלת חזה מהמנתחים הטובים בתחום!
מלאי פרטים וקבלי הצעת מחיר להגדלת חזה מהטובים ביותר!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט