חפש באתר
המלצות להגדלת חזה קטן
 

המלצות להגדלת חזה קטן

נשים רבות בעולם הן בעלות חזה קטן, מצב אשר גורם להן לחוסר ביטחון ולחוסר השלמה עם המראה החיצוני והנשי שלהן, את מצב זה ניתן כיום לשנות ללא כל בעיה על ידי ניתוח הגדלת חזה או הגדלה באמצעות חומר מילוי מיוחד, אך יש כמה דברים שחייבים להיות מודעים להם בטרם אתן ניגשות לאחת מדרכים אלו ובמאמר זה תמצאו את כל ההמלצות וההדרכה הנדרשת לפני.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מספר המלצות ומידע חיוני על הגדלת חזה קטן:

  • הימנעו מהגדלת חזה לא פרופורציונלית למידות גופכן- טעות נפוצה שנשים רבות בכל העולם עושות היא הגדלת חזה לא פרופורציונלית לגופן, מצב זה עלול להציב את גופכן בסיכונים רפואיים הנובעים מהלחץ הגדול שיצרו שתלי הסיליקון על גופכן, השתדלו לבצע הגדלה שתתאים למצב הפיזי שלכן ועל פי המלצותיו של הרופא המנתח.
  • דעו את חסרונותיו של טיפול הגדלת החזה בהזרקה- הגדלת חזה בהזרקה היא דרך מושלמת להגדלת חזה עבור נשים אשר מפחדות מהניתוח הפלסטי, אך להליך זה מספר חסרונות שעליכן לדעת שהן: החיסרון הראשון הוא היכולת של הליך זה להגדיל את נפח השדיים מעל שתי מידות, כך שעבור נשים עם חזה ממש קטן אשר רוצות להגדילו באופן משמעותי הליך זה לא יהיה פרקטי כלל, כמו כן החיסרון השני המשמעותי של טיפול זה הוא עמידותו הקצרה שלאחר מספר חודשים תתפוגג ומצב השדיים יחזור לקדמותו ועל מנת להשאיר את תוצאות הטיפול יש לבצעו אחת לכמה חודשים.
  • דעו את הסיכונים אליהם אתן נכנסות כאשר אתן מבצעות ניתוח הגדלת חזה- ניתוח הגדלת חזה הוא הליך בו מבצעים חתכים, מחדירים עצמים זרים לגוף, מפרידים לפעמים שרירים מהעצם ומשנים את מיקומם של הפטמות ולכן קיימים בו לא מעט סיכונים ותופעות לוואי שעלולים לצוץ ולהתפתח ועליכן לדעת אותם מראש ולהיות מוכנות לכל התפתחות. על סיכונים אלו תוכלו לקרוא בעמוד הגדלת חזה סיכונים!
  • דעו את הליך ההחלמה שמגיע לאחר ניתוח הגדלת חזה- הליך כמו ניתוח הגדלת חזה גורר אחריו זמן החלמה המלווה בכאבים ובהגבלות שיש לדעת בכדי לצמצם את הסיכונים ואת הכאב, על זמן החלמה זה תוכלו לדעת יותר בעמוד הגדלת חזה החלמה!

מה מומלץ ביותר לחזה אסימטרי- לחזה אסימטרי בדרגה נמוכה מומלץ בחום טיפול הגדלת החזה בהזרקה מכיוון והוא ידוע ביכולת הדיוק המושלמת שלו, אך במידה ותופעת האסימטריות גדולה מידי אין ביכולתו להתמודד עם הפרשי הגודל ויהיה עליכן כל זאת לבצע השתלת סיליקון.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להגדלת חזה!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להגדלת חזה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט