חפש באתר
חזה קטן
 

חזה קטן

שדיים גדולים ומעוצבים הם חלומה של כמעט כל אישה בעולם, אך לא כולן בורכו בנתונים פיזיים כאלו מלידה ואף רבות הן הנשים שהטבע העניק להן את ההפך המושלם, חזה קטן ולא מעוצב. למזלן של נשים אלו בימים קסומים אלו הרפואה האסתטית מצליחה להעניק את מה שהטבע לא נתן להן.

בעמוד זה נביא בפניכן את האפשרויות הקיימות להגדלת החזה ועיצובו כגון: ניתוח הגדלת חזה, הגדלת חזה בהזרקה וללא ניתוח ועיצוב חזה.

ניתוח הגדלה לחזה קטן

ניתוח הגדלת חזה הינו הפתרון הטוב ביותר עבור נשים להן חזה קטן מכיוון והוא מסוגל להגדיל את החזה לנפח גדול יותר מהשיטות האחרות ולטווח זמן ארוך ועמיד יותר, אך הניתוח עצמו גם טומן בחובו סיכונים ותהליך קשה וארוך יותר ממתחריו.

ניתוח הגדלת חזה כיצד הוא מתבצע? ובכן בפגישת הייעוץ הראשונה המנתח והמטופלת מגיעים להבנות לגבי גודל השתלים אותם יכניסו אל מאחורי השדיים ( הרופא ימליץ על הגודל על פי הנתונים הפיזיים של כל אישה) ועל איכותם.

הניתוח לא יחל לפי שחומר ההרדמה אשר הרופא המרדים ייתן לכן ישפיע (את סוג ההרדמה קובע בדרך כלל הרופא המנתח על פי הנתונים הרפואיים שלכן), השלב הבא בניתוח יהיה ביצוע החתכים שדרכם יחדיר המנתח את שתלי הסיליקון, לאחר ששתלים אלו הוחדרו ומוקמו בצורה הנכונה והטובה ביותר, המנתח יסגור המנתח את החתכים בסיכות או תפרים.

למידע מפורט יותר על ניתוח זה כנסו לעמוד ניתוח הגדלת חזה, למידע על הסכנות שהליך זה טומן בחובו כנסו לעמוד הגדלת חזה סיכונים ולמידע על תהליך ההחלמה לאחר ניתוח זה כנסו לעמוד הגדלת חזה החלמה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הגדלת חזה ללא ניתוח לחזה קטן

אם יש לכן חזה קטן וברצונכן להגדיל את נפחו ליותר משתי מידות אז כנראה שהגדלת חזה בהזרקה היא לא השיטה שתתאים לכן וזאת מכיוון כי טיפול זה מסוגל לבצע הגדלה של חזה עד לכדי שתי מידות מהמצב הקיים. אך במידה ואתן מעוניינות לבצע איזון או עיצוב לחזה זוהי תהיה השיטה המומלצת ביותר עבורכן מכיוון והיא ידועה בזכות יכולת הדיוק שבה.

הגדלת חזה בהזרקה כיצד היא מתבצעת? ובכן שיטה זו עושה שימוש בחומר הנקרא מקרוליין שהוא סוג של ג’ל סמיך אך גמיש ונעים למגע אשר גורם לחזה להיראות ולהרגיש טבעי לאחר ההזרקה, את החומר מזריק הרופא במספר מקומות בשד עצמו והחומר חודר אל מתחת לרקמות העור וגורם לנפח.

לחומר זה מספר יתרונות כגון: דיוק מושלם, תוצאות מהירות, חזרה לשגרה מהירה, כאבים פחותים מול אלו שלאחר הניתוח, תחושה ומראה טבעיים ועוד.. אך לו גם חסרון די משמעותי, רוצים לדעת מהו? כנסו לעמוד הגדלת חזה בהזרקה וגלו תשובה לשאלה זו בנוסף למידע נוסף על הנושא.

מלאי פרטיך ונחזור אליך עם הצעת מחיר עבור אחד מטיפולי הגדלת החזה!
מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר לטיפול הגדלת חזה!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט