חפש באתר
הטיפול הטוב ביותר לחזה אסימטרי
 

הטיפול הטוב ביותר לחזה אסימטרי

חזה אסימטרי הוא תופעה נפוצה מאד וכמעט לכל אישה יש סטייה קלה עד כדי לא מובחנת למראית עין כלל בין שד ימין לשד שמאל, אך אצל חלק מהנשים תופעת האסימטריה בולטת יותר למראה עין וגורמת למפח נפש לא קטן עבור האישה אשר סובלת מתופעה זו.

במאמר זה נביא בפניכם את הדרכים לטיפול במראה של חזה אסימטרי ונדגיש איזה טיפול מומלץ במיוחד לדרגות החומרה השונות של תופעה זו.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהן דרגות החומרה של התופעה ומה הקשר לאופי הטיפול בה?

ובכן תופעה זו כאמור היא תופעה מוכרת ונפוצה מאד וברוב המקרים ההבדל בין שד ימין לשד שמאל אפילו לא מובחן למראית עין אך במקרים אחרים הסטייה בגודל תראה כלפי חוץ והיא יכולה להופיע בכל מידה אפשרית, כלומר הסטייה יכולה להיות של חצי מידה, מידה, שתי מידות ואפילו כפול שתיים מהמידה של השד הקטן בין השניים.

דרגת החומרה של התופעה משפיעה משמעותית על אופי הטיפול הכי טוב שניתן לבצע ואת הקשר תבינו מיד.

טיפול בחזה אסימטרי באמצעות חומר מקרוליין

 שיטה זו של טיפול בשד הלא סימטרי מתבצעת על ידי הזרקה של חומר מקרוליין אשר ידוע בזכות הדיוק הרב שניתן להגיע בזכותו, שיטה זו היא המומלצת ביותר לנשים אשר סובלות מדרגות חומרה נמוכות של תופעת האסימטריה וזאת מכיוון כי השיטה מוגבלת להגדלת של עד כדי שתי מידות.

בשיטה זו יאזן הרופא בין השד הימני לשד השמאלי באמצעות הזרקת חומר המקרוליין אל מתחת לרקמות העור הראשונות, במהלך הטיפול עצמו יוכל הרופא להבחין בשינוי באופן ישיר ועל ידי כך לשלוט בכמות החומר שמוזרק אל השד ולאיזה אזור בכדי להגיע לתוצאה מושלמת.

היתרונות של שיטה זו בכדי להעלים שד אסימטרי- תוצאה מידית כבר בתום הטיפול, מראה טבעי ומגע נעים בזכות חומר המקרוליין, דיוק מושלם שלא ניתן להגיע אליו בשום טיפול אחר, ללא תקופת החלמה ארוכה או כאבים ממושכים וחזקים.

חסרונות שיטה זו בכדי להעלים חזה אסימטרי- ובכן החיסרון הגדול ביותר הוא שהחומר מתפוגג לאחר מספר חודשים בגוף ויחד איתו נעלמת גם התוצאה הסופית, בכדי לשמר את המראה האסתטי של טיפול זה יש לחזור עליו אחת לכמה חודשים, החיסרון השני של טיפול זה הוא היכולת לטפל באסימטריה שגודלה גדול מתי מידות.

טיפול בחזה אסימטרי באמצעות ניתוח הגדלת חזה

זוהי השיטה הנפוצה והמוכרת ביותר לטיפול בחזה אסימטרי, היא יעילה לכל דרגות החומרה (למרות שבדרגות החומרה הנמוכות יותר היא פחות אפקטיבית לרוב מזו של המקרוליין), בשיטה זו יטפל הרופא המנתח בשד האסימטרי באמצעות החדרת שתל סיליקון אל מתחת לשד עצמו ובכך להגדיל ולעצב אותו בהתאם לשד הגדול יותר.

היתרונות של שיטה זו- בשיטה זו הטיפול יחזיק מעמד לאורך שנים רבות (בניגוד לטיפול ההזרקה), ניתן לבצע אותו על כל מידה שצריך.

החסרונות של שיטה זו- בעל סיכונים ותופעות לוואי גדולים יותר, מצריך הליך כירורגי שבסיומו קיימים כאבים עזים ותהליך החלמה ארוך, לא מדויק כמו הזרקת המקרוליין.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בחזה אסימטרי!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בחזה אסימטרי!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט