חפש באתר
חזה אסימטרי
 

חזה אסימטרי

חזה אסימטרי הוא פגם אסתטי אתו חיות נשים רבות ברחבי, תופעה זו היא לרוב פגם אשר לא קשור לגיל ומתגלה לרוב כבר בגיל ההתבגרות. תופעת האסימטריה בחזה אצל רוב הנשים היא בעלת סטייה ממש קטנה עד אשר אפילו לא מובחנת כלל, אך אצל חלק מהנשים התועה עלולה להיות קיצונית מאד וההבדלים בין חזה אחד לשני יהיו עצומים.

בעמוד זה נסקור בפניכם את שתי הדרכים המקובלות ביותר לפתרון של חזה אסימטרי שהם ניתוח כירורגי לתיקון אסימטריה בחזה והזרקת מקרוליין.

תיקון חזה אסימטרי על ידי הזרקת מקרוליין

חומר המקרוליין מוכר היטב בעולם הרפואה האסתטית כלהיט אשר בזכותו יכולות נשים לבצע הגדלת חזה ללא ניתוח עד שתי מידות מגודל החזה שלהן, חומר מילוי זה הוא מעיין ג’ל מיוחד אשר מוזרק בטכניקה ייחודית אל מתחת לרקמות העור וגורם לנפח החזה לגדול ולהיראות טבעי ורך למגע.

אחת היתרונות הגדולים ביותר של חומר המקרוליין הוא ביכולת הדיוק שלו, בעת ההזרקה החומר משפיע ישר על האזור והרופא יכול לשלוט בזכות כך בסימטריה שבין השדיים בקלות. בעקבות הדיוק הרב של טיפול זה הוא מומלץ בחום עבור נשים שלהן בעיית אסימטריה קלה בין השדיים.

אך לחומר המקרוליין גם חסרון די גדול שהוא עמידות קצרת טווח אשר מחייבת את המטופלת לחזור ולבצע את הטיפול אחת לשנה עד שנה וחצי… למידע רחב ומפורט יותר על חומר זה, אנו מזמינים אתכן להיכנס לעמוד הגדלת חזה בהזרקה ולהמשיך לקרוא!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

תיקון חזה אסימטרי באמצעות ניתוח

הליך כירורגי זה עושה שימוש בהחדרת שתל סיליקון אל מתחת לחזה הקטן יותר בכדי ליצור איזון וסימטריה בין השדיים, לעיתים נשים אשר להן חזה קטן ואסימטרי כבר מנצלות את המצב ומבצעות ניתוח הגדלת חזה כאשר הרופא מחדיר לחזה אחד שתל גדול יותר בעוד לחזה השני שתל קטן יותר רק כדי שיהיה בסימטריה מושלמת עם הראשון.

לניתוח זה שני יתרונות ברורים על תיקון אסימטריה באמצעות זריקת מקרוליין והם: עמידות לאורך זמן רב (בניגוד לזריקת המקרוליין אשר העמידות שלה מחזיקה בין שנה לשנה וחצי מקסימום) והיכולת לבצע תיקון אסימטרי גם לחזה שהפערים בו גדולים (בהזרקת מקרוליין ניתן לבצע תיקון של חזה שלא סוטה מעל 2 מידות מהחזה השני). למידע רחב ומפורט יותר על ניתוח זה, אנו מזמינים אתכם לעמוד הגדלת חזה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח הגדלת חזה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח הגדלת חזה!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט