חפש באתר
מה גורם לחזה להיות נפול וכיצד ניתן למנוע זאת
 

מה גורם לחזה להיות נפול וכיצד ניתן למנוע זאת

תופעה זו היא נפוצה מאד ומוכרת אצל נשים רבות, הסיבות לכך מגוונות (נפרט אותן בהמשך) והטיפול מורכב משילוב של שני הליכים כירורגים יחדיו, במאמר זה נספק לכן את כל התשובות לשאלות כגון: למה תופעה זו מתרחשת, כיצד ניתן לטפל בה, כיצד ניתן למנוע ממנה לחזור שוב לאחר הטיפול ומהם הסיכונים הטמונים בטיפול ההרמה של חזה נפול.

מדוע תופעה זו מתרחשת מלכתחילה?

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

ובכן כמו שנאמר כבר קודם לכן לתופעה זו מספר סיבות שונות אותן נסקרו בפניכן מיד:

  • שדיים גדולים מידי- חזה נפול כתוצאה של שדיים גדולים היא הסיבה אולי הכי נפוצה שקיימת, משקל השדיים מכביד על העור וגרום לו להימתח כלפי מטה ככה למעשה מופיע המראה של שדיים צונחים, בכדי לתקן מצב זה יש לשלב ניתוח הרמת חזה יחד עם ניתוח הקטנת חזה בכדי למנוע את המצב כי השדיים יצנחו שוב לאחר זמן מה כתוצאה של משקל כבד שוב.
  • תוצאה של הריונות והנקה- תופעה זו עלולה להתרחש גם אצל נשים אשר עברו הריונות והנקות, לאחר זמן מה השד פשוט יצנח מטה ויראה נפול, בכדי לטפל במצב זה יש להרים את החזה בעזרת ניתוח הרמה.
  • גיל- במהלך השנים הגיל יעשה את שלו וחלק מהנשים יחוו צניחה של השדיים כלפי מטה, ניתן לבלום זאת על ידי ניתוח הרמה.

כיצד מונעים מתופעה זו לשוב על עצמה שוב על אף הטיפול

לאחר טיפול הרמת החזה קיים סיכון כי כובד השדיים ימשוך אותם שוב כלפי מטה ובכדי למנוע זאת מומלץ לשלב יחד עם ניתוח ההרמה גם ניתוח הקטנת שדיים במהלכו יפחית המנתח את גודל השד, יצמצם את היקפיו ובכך גם יקטין את משקלו אשר גורם מלכתחילה לתופעה זו להתרחש, זוהי הדרך הטובה ביותר להקטין את הסיכויים כי תופעה זו תחזור על עצמה.

מהם הסיכונים שטמונים בטיפול זה?- ובכן לניתוח הרמת החזה וניתוח ההקטנה (במידה ותשלבו בניהם) קיימים לא מעט סיכונים ותופעות לוואי שיכולים לצוץ אחריהם והם:

  • זיהומים- כמו בכל ניתוח אחר הגוף עלול לחטוף זיהום מהחתכים שבוצעו בו ובכדי לצמצם את הסיכוי שכך יקרה יהיה עליכן לשמור על רמת היגיינה גבוה במיוחד של הגוף ושל האזור בפרט במהלך ההחלמה.
  • צלקות- בכל ניתוח פלסטי כזה או אחר קיים סיכון כי החתכים ישאירו אחריהם צלקת וגם בניתוחים אלו.
  • אסימטריה- לאחר ניתוח ההרמה וניתוח הקטנת החזה קיים סיכון כי השדיים לא יהיו סימטריות מצב אשר יגרום לפגם אסתטי לא רצוי.
  • פגיעה בעצבים- בעת חיתוך רקמות העור והבשר קיים סיכון כי עצבים הנמצאים בקרבת מקום יפגעו גם הם, במצב שכזה עלול האזור לחוות כאבים עזים או חוסר תחושה כללי.
  • פגיעה ביכולת ההנקה- במהלך ניתוח ההקטנה יש לבצע חתך באזור הפטמה והעטרה, מצב בו צינוריות ההנקה נפגעות ונפגמות והיכולת להניק עלולה להיפגע עד כדי בלתי אפשרית כלל.

 

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להרמת חזה!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להרמת חזה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט