חפש באתר
חזה נפול
 

חזה נפול

מראהו של חזה נפול גורם להופעה חיצונית לקויה ולא אסתטית של כל אישה אשר סובלת מתופעה זו, הסיבות שגורמות לחזה לצנוח יכולות להיות גודלו, הריונות, השמנה והרזיה, גיל מבוגר ועוד.. אך הבשורה האמתית שנביא כאן היא שניתן לטפל בבעיה אסתטית זו בעזרת הליך כירורגי הנקרא הרמת חזה.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות חזה נפול כגון: מהן הסיבות שגורמות לכך, כיצד מטפלים בתופעה זו ואיך מונעים חזרה של התופעה לאחר מכן.

חזה נפול מהן הסיבות לתופעה?

ובכן הסיבה העיקרית לתופעה זו טמונה בגודל הפיזי של השד, כאשר החזה גדול במיוחד המשקל והלחץ שמופעלים על רקמות העור גורמים לשד לצנוח כלפי מטה, במקרה זה מומלץ בחום רב להקטין את החזה בטרם דואגים להרמתו וזאת בכדי להקטין את הסיכויים כי המקרה יישוב שנית.

סיבות נוספות בגללן חזה נפול עלול לקרות הן: הריונות רבים, הנקה, גיל מבוגר, השמנה והרזיה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  חזה נפול כיצד מטפלים בתופעה?

  ובכן בכדי להעלים את תופעה זו ולתקן את מראהו של החזה מבחינה אסתטית ניתן לבצע ניתוח הרמת חזה בו מבצע המנתח חתכים ברקמות העור ומסיר את אלו העודפים, לאחר מכן יבצע הרמה של החזה למקומו החדש ויתפור את החתכים, כמו כן ידאג המנתח למקם את העטרה (העור שמסביב לפטמה) בצורה טבעית ככה שלא תהיה למעלה מידי או ההפך.

  למידע מפורט יותר על נושא זה כגון: מי מתאים לניתוח זה, כיצד בדיוק הוא מתבצע, תהליך ההחלמה שאחריו, הסיכונים והסיבוכים שעלולים לצוץ במהלכו או אחריו וכ”ו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הרמת חזה ולקרוא.

  כיצד מגדילים את סיכוי ההצלחה של ההליך?

  לנשים אשר להן חזה גדול התופעה נובעת מהלחץ שנוצר על העור באזור השדיים מעודף המשקל ולכן היא עלולה בהחלט לחזור גם לאחר ניתוח הרמת חזה. בכדי להבטיח כי תופעה זו של חזה נפול לא תשוב על עצמה, מומלץ בחום לשלב את ניתוח הרמת החזה עם ניתוח הקטנת חזה כך שלאחר ההליך הכירורגי החזה ימוקם גבוה והסיכויים כי יצנח שוב יהיו נמוכים יותר בזכות כך שהמשקל של החזה יופחת בצורה משמעותית.

  מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר עבור ניתוח הרמה או הקטנה של החזה!
  מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר לניתוח הרמה והקטנה של החזה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט