חפש באתר
הרמת חזה תמונות
 

הרמת חזה תמונות

בעמוד הרמת חזה תמונות ניתן למצוא מספר תיעודים של נשים אשר ביצעו ניתוח הרמת חזה אצל ד”ר שלמה ברודבסקי, בתמונות אלו תבחינו כיצד החזה הנפול והלא מעוצב הורם כלפי מעלה למראה זקוף ונשי, התמונות המאוחרות יותר בהן ניתן לראות את התוצאה הסופית צולמו בתום תהליך ההחלמה כאשר הנפיחות סביב השדיים נעלמה, נפיחות זו עלולה להישאר מספר חודשים בהם התוצאה הסופית עדיין לא מובחנת כראוי ולכן יש לחכות בסבלנות לאחר הניתוח עצמו.

הרמת חזה תמונות להמחשה:

חזה נפול תמונה של חזה זקוף לאחר ניתוח הרמה
בתמונות שמעל ניתן לראות מטופלת עם חזה נפול וחסר נפח, בתמונה שלאחר הטיפול ניתן לראות כיצד החזה זקוף, מלא ומעוצב בצורה חושנית ונשית (שימו לב כי הפטמה בדיוק במרכז השד), בניתוח הרמת חזה זה הוסף גם שתל סיליקון בכדי להעניק נפח לשדיים.
תמונה של חזה נפול תמונה של שדיים זקופים לאחר הרמה
עוד מקרה קלאסי של מטופלת אשר הגיעה בתחילה עם שדיים נפולים ולא מעוצבים ויצאה עם חזה זקוף, מעוצב ומלא בחושניות, שוב שימו לב למיקום המושלם של הפטמה במרכז, זוהי עדות לעבודתו המוצלחת של המנתח.
חזה שמוט כלפי מטה חזה זקוף ומעוצב
במקרה האחרון תוכלו לראות שוב מטופלת אשר עברה ניתוח הרמת חזה, במקרה זה תוכלו לראות כי היה צורך להקטין בצורה משמעותית יחסית את היקף העטרה (העור השחום שמסביב הפטמה) בכדי לשמור על פרופורציות נכונות של היקף החזה והפטמה.
כל התמונות הועברו לפורטל אסתטיק נט באדיבותו של ד”ר שלמה ברודובסקי, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. טלפון: 03-9670653

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח הרמת חזה!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח הרמת חזה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט