חפש באתר
הרמת חזה ללא צלקות
 

הרמת חזה ללא צלקות

הרמת חזה הוא הליך כירורגי אשר לרוב משאיר צלקות מכיוון והחתכים שנאלץ לבצע המנתח הם יחסית ארוכים ועמוקים, את מראה הלא אסתטי של הצלקות ניתן למנוע על ידי מספר טכניקות אשר לרוב קשורות לניסיונו של המנתח ולמקצועיותו, הרמת חזה ללא צלקות היא כאמור בלתי אפשרית אך הישארו בדף זה והבינו כיצד בכל זאת ניתן להשאיר את הצלקות מוסתרות וחבויות.

בעמוד זה כאמור נביא בפניכם מידע אודות הצלקות שנשארות לאחר ניתוח הרמת חזה כגון: נקדים וסביר למה ניתוח הרמת חזה ללא צלקות הוא כמעט ובלתי אפשרי, כיצד בכל זאת ניתן להסתיר את צלקות אלו ועוד…

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהו בכלל הליך הרמת החזה ולמה נשארות צלקות בעקבותיו?

ובכן ניתוח הרמת חזה הינו הליך אשר מטרתו היא כאמור להרים חזה נפול, גדול ובלי פרופורציות אשר גורם לנשים מראה אסתטי לקוי ואף בעיות פיזיות כתוצאה ממשקלו, את ניתוח זה מומלץ לשלב יחד עם ניתוח הקטנת חזה בכדי להימנע שמצב זה יחזור על עצמו שוב.

איך מתבצע הליך זה ולמה הוא משאיר צלקות? ובכן במהלך ניתוח זה יסיר המנתח את העור המיותר שנמתח כתוצאה ממשקלו של החזה, ימתח את החזה, ימקם את העטרה (העור החום שסובב את הפטמה) במרכז ואף לעיתים יאלץ להקטין אותה. ביצוע פעולות אלו מצריך חתכים אשר לרוב ישאירו צלקת או סימן כלשהו. בכדי להימנע מצלקות בולטות לעין יש לבצע את הסרת העור ומיקום העטרה על ידי טכניקות שונות של ניתוח אשר יגרמו לצלקות להיות חבויות מתחת לכפל השד ובכך למנוע מראה אסתטי לקוי.

בחירה של מנתח מנוסה ומקצועי תצמצם את הסיכוי לצלקות

כמו שציינו קודם לכן בכדי להימנע מצלקות בולטות לאחר ניתוח הרמת חזה יש לבצע טכניקות שונות בניתוח עצמו אשר כוללות תכנון נכון ומדויק של המנתח כך שהצלקות יהיו קטנות ככל האפשר וחבויות מתחת לכפלי השד, את התוצאות הטובות ביותר תוכלו לצפות אצל מנתחים מנוסים ומומחים בתחום זה, לכן בעת בחירת המנתח מומלץ להשקיע זמן רב ולבחור במנתחים המנוסים והמקצועיים ביותר להם יש רשימה ארוכה של פציינטיות קודמות שמוכנות להמליץ מניסיון.

הרשו לנו להפנות אתכן לפגישת ייעוץ עם המומחים שלנו בתחום, כל שעליכן לעשות הוא להשאיר את פרטיכן באחת מתיבות הפרטים כאן בעמוד ונציגינו יצרו עמכן קשר בהקדם האפשרי!

מלאו פרטיכן וקבלו הצעת מחיר משתלמת לניתוח הרמת חזה!
מלאו פרטיכן וקבלו הצעת מחיר משתלמת לניתוח הרמת חזה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט