חפש באתר
כל מה שצריך לדעת על ניתוח הקטנת חזה
 

כל מה שצריך לדעת על ניתוח הקטנת חזה

אמנם חזה גדול ושופע הוא חלומן של נערות ונשים רבות, אבל כשהוא גדול מדי הוא יכול להקשות על חיי היום יום ולגרום לאינספור בעיות אורטופדיות ולכן קיים פתרון אסתטי של ניתוח להקטנת חזה.

מתי מומלץ לבצע את ההליך?

  1. כמראה השדיים נפול כתוצאה ממשקל גדול מדי
  2. כאבי גב, צוואר וכתפיים כתוצאה מחזה גדול
  3. פריחה הנוצרת באופן תדיר כתוצאה מכפלים בחלק התחתון של השדיים
  4. יציבה לקויה
  5. חריצים בכתפיים כתוצאה מהמשקל שסוחבת החזיה

מתי מומלץ לבצע הקטנת חזה?

ובכן, ניתן לבצע את הניתוח בכל גיל, אבל מבחינה רפואית מומלץ לבצע את הניתוח רק אחרי גיל 18, אז השדיים סיימו את תהליך ההתפתחות שלהם. חשוב לזכור שגם מי שעברה את התהליך, לא בטוח שתזכה להנות ממנו לנצח, שכן אחרי לידות ודיאטות קיצוניים, המבנה משנה את עצמו שוב ושוב.

מה הכי חשוב בהליך של ניתוח הקטנת חזה?

כמו בכל הליך כירורגי אחר, הדבר החשוב ביותר הוא בחירת מנתח מנוסה, מקצועי ויסודי. חשוב לברר היטב לפני שבוחרים מנתח, להתייעץ עם אנשים שמכירים, לשאול שאלות מקצועיות וכמובן, לפגוש אותו ולוודא שהתהליך אכן תואם את הצרכים והרצונות שלך. בזמן הפגישה תחליטו על הגודל המתאים אשר יותאם למבנה הגוף שלך. בנוסף, לאחר שתבחרי מנתח, יבוצעו כל מיני בדיקות, יוצג בפנייך ההליך הכירורגי, הליך ההרדמה, ההחלמה וכדומה. חובה לבצע מספר בדיקות לפני הניתוח כמו בדיקות דם, צילום חזה ואק“ג. יש מקרים בהם יש צורך גם לבצע ממוגרפיה ואולטראסאונד. במידה ואת מעשנת, תצטרכי להפסיק לעשן משהו כמו שלושה שבועות לפני הניתוח ולהימנע מעישון כחודש אחריו. יש להיות 6 שעות בצום לפני הניתוח.

קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט