חפש באתר
הקטנת חזה תמונות
 

הקטנת חזה תמונות

בעמוד הקטנת חזה תמונות תמצאו מגוון של צילומים אשר בוצעו על נשים שעברו ניתוח הקטנה במרפאתו של ד”ר שלמה ברודובסקי, בצילומים אלו ניתן לראות כיצד השדיים הוקטנו בצורה אסתטית ומרשימה למראה טבעי.

הקטנת חזה תמונות תיעוד בטרם הניתוח ולאחריו

בתמונות אלו ניתן לראות בברור כיצד החזה היה כל כך גדול עד אשר השדיים היו נפולים וחסרי פרופורציה, לאחר מכן ניתן לראות את השיפור שהניתוח עשה לשדיים, הם כעת מעוצבים זקופים ויפים, כמו כן העטרה (אזור הפטמה) צומצם ונראה מתאים לגודלם החדש והקטן יותר של השדיים.

הקטנת חזה תמונה 1הקטנת חזה לאחר הטיפול
גם במטופלת הבאה ניתן להבחין כיצד נראה החזה בתמונה הראשונה, כאשר גודלו מכביד על העור עד כדי כך שהוא נמתח וגרם לשד לצנוח כלפי מטה, בתמונה זאת ניתן גם להבחין כי העטרה גדולה ויהיה הצורך להקטין אותה בכדי לגרום לפרופורציה לאחר תהליך ההקטנה של השדיים. בתמונה לאחר הניתוח ניתן בברור להבחין כי השדיים הוקטנו בצורה ניכרת ויחד איתם גם העטרה בצורה פרופורציונלית, השדיים כעת נראים זקופים ויפים.
הקטנת חזה תמונהלאחר ניתוח הקטנת חזה
ולסיום ניתן לצפות בתמונות אלו של אישה בעלת חזה גדול ממדים אשר עברה ניתוח הקטנת חזה בהצלחה רבה, השדיים הוקטנו בצורה מושלמת, החזה זקוף ויפה והעטרה בגודל פרופורציונלי ביחס לגודל החדש של השדיים, לגודל העטרה יש משקל חשוב מאד במראהו הסופי של החזה מכיוון ואם לא מקטינים אותה היא תראה גדולה מידי לגודלו החדש של החזה, כמו כן הקטנה מוגזמת של העטרה עלולה ליצור בעיה אסתטית הפוכה גם כן.
חזה גדול לפני הקטנההקטנה של חזה
כל התמונות הן באדיבות מרפאתו של ד”ר שלמה ברודובסקי, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. טלפון: 03-9670653.
רוצים מידע נוסף על ניתוח זה? כנסו לעמוד ניתוח הקטנת חזה כאן באתר אסתטיק נט ומצאו מידע מפורט ורחב על הליך כירורגי זה לצד האפשרות לקבל מתאנו גם הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח הקטנת חזה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח הקטנת חזה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט