חפש באתר
היתרונות והחסרונות של הגדלת חזה בהזרקה
 

היתרונות והחסרונות של הגדלת חזה בהזרקה

הגדלת חזה בהזרקה היא שיטה חדשה יחסית בעולם הרפואה האסתטית והמטרה שלה הייתה לבצע מהפך גדול בתחום ולהפנות נשים רבות לבצע את הטיפול בזכות יתרונותיו הייחודיים, אך בפועל היתרונות הללו לא הצליחו לסחוף אחריהם קהל נשים גדול כל כך בישראל והשיטה לא פופולארית כמו שצפו שהיא תהיה, את הסיבות לכך תמצאו מיד במאמר זה לצד היתרונות והחסרונות של שיטה זו אל מול ניתוח הגדלת חזה.

מהן הסיבות שטיפול ייחודי זה לא גרף הצלחה מסחררת כאן בארץ?

ובכן כאשר הרופאים הראשונים שייבאו את חומר המקרוליין לארץ הם חשבו כי הנשים הישראליות יקפצו על המציאה ורבות יעדיפו את הגדלת החזה בהזרקה על פני ההליך הכירורגי בזכות כך שאין צורך בביצוע חתכים והחדרת שתלים אל מתחת לשכבות העור, אך כאמור נשות ישראל לא נהורות למרפאות האסתטיקה בכדי לבצע את הטיפול ואת הסיבות לכך נפרט מיד:

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

 • עמידותו של הטיפול לאורך זמן- עמידות טיפול ההזרקה לא נמשכת זמן רב וחומר המקרוליין יתפוגג בתוך הגוף לאחר מספר חודשים, מצב זה מצריך את המטופלת לעבור סדרת הזרקות נוספת כל מספר חודשים.
 • חוסר יכולתו להגדיל את החזה ביותר משתי מידות- טיפול ההזרקה מוגבל ביכולותיו להגדיל את נפח החזה ליותר משתי מידות מהגודל הנוכחי שלו, מצב זה גורם לנשים רבות אשר רוצות להגדיל ביותר משתי מידות את שדיהן לוותר על הטיפול.
 • עלותו הגבוה- מכיוון ויש לבצע את הטיפול אחת לחצי שנה העלות הגבוה שחוזרת על עצמה לא מתאימה לכל אחת ולכן נשים רבות מוותרות על טיפול זה.

יתרונותיו וחסרונותיו של טיפול ההזרקה לעומת ניתוח הגדלת חזה

 • יתרון: מדיוק להפליא- טיפול הגדלת החזה בהזרקה נחשב למדויק מאד בהשוואה לניתוח הגדלת החזה וזאת בזכות כך שבזמן הטיפול הרופא רואה את התוצאה לפעולותיו מיד וכך יכול לתקן עד לכדי התאמה מושלמת.
 • חסרון: מוגבל ל- כשתי מידות מהגודל הנוכחי- טיפול זה מוגבל מקסימום לשתי מידות הגדלה של השד מהמצב הנוכחי, הגבלה זו לא קיימת כמובן בניתוח הגדלת חזה.
 • יתרון: תוצאות מהירות- מיד עם תום הטיפול תוכלו להבחין בתוצאות הסופיות שלו וזאת בניגוד לניתוח הגדלת חזה אשר בו תוכלו להבחין תוצאות הראשוניות רק לאחר מספר שבועות עד חודש.
 • חסרון: עמידות קצרה המחייבת טיפולים כל מספר חודשים- עמידותו של טיפול ההזרקה היא קצרה ומתפוגגת מעצמה לאחר מספר חודשים ובכדי להמשיך ולהראות את תוצאותיו הסופיות יש לחזור על הטיפול אחת לכמה חודשים, עמידותו של ניתוח הגדלת חזה יכולה להחזיק מספר רב של שנים.
 • יתרון: אין כל צורך בחתכים ותהליך החלמה ארוך- הליך הגדלת החזה בהזרקה כאמור איננו מצריך חתכים, תפרים והחדרת שתלים (כמו שמתבצע ניתוח הגדלת חזה) אשר יגררו לאחר מכן תהליך החלמה ארוך וכואב.
 • יתרון: נעים למגע ומראה- חומר המקרוליין הוא נעים למגע ויפה למראה חיצוני, למעשה לאחר ההזרקה של החומר השד יראה וירגיש טבעי לחלוטין.
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול הגדלת חזה בהזרקה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול הגדלת חזה בהזרקה!
קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט