חפש באתר
הגדלת חזה המלצות
 

הגדלת חזה המלצות

הגדלת חזה הוא הליך כירורגי מסובך שעלול להכניס אתכן לסיכונים שונים ולהשאיר אחריו תופעות לוואי, כמו כן העלויות הן גבוהות ומורכבות מכמה משתנים שבאמצעותם ניתן להוזיל או לייקר את העלות הסופית של הניתוח. לפני ניתוח הגדלת חזה מומלץ בחום לעשות שעורי בית יסודיים ולשאוב כמה שיותר מידע אודות הליך זה בכדי להקטין את העלויות ולצמצם את הסיכונים.

בעמוד הגדלת חזה המלצות נביא בפניכן את כל המידע שיכול לעזור לכן בטרם הניתוח עצמו כגון: מהם הסיכונים ותופעות הלוואי של הניתוח וכיצד ניתן להקטינם, כיצד ניתן להוזיל את עלות הניתוח, כיצד ניתן לדעת כי גודל החזה באמת יתאים לכן ועוד… כמו כן תוכלו גם לקבוע פגישת ייעוץ או לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית מהמומחים שלנו על ידי מילוי פרטיכן בעמוד זה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד ניתן להקטין את הסיכוי לתופעות לוואי אחרי ניתוח הגדלת חזה?

ניתוח הגדלת חזה הוא הליך כירורגי הטומן בחובו כמה סיכונים ותופעות לוואי אפשריים, את חלקם ניתן לצמצם על ידי מספר המלצות אשר תקבלו כאן מיד:

זיהומים- זיהומים הם אויב מספר אחד לאחר כל ניתוח, הזיהום יכול להיגרם כתוצאה מעבודה לא סטרילית של הצוות או כתוצאה של היגיינה לקויה במהלך ההחלמה בבית, בעזרת שמירה על היגיינה מרבית על אזור הניתוח תוכלו לצמצם ולהקטין באופן משמעותי את הסיכוי להופעתם של זיהומים.

קרעים של שתלי הסיליקון- בעבר סיכון זה היה משמעותי יותר אך עם הזמן שתלי הסיליקון השתפרו ונעשו בטיחותיים ועמידים יותר, אך עדיין קיימים הבדלים בין שתלי הסיליקון וישנם כאלו שתקני הבטיחות והסטנדרטים של ייצורם נחות יותר מאשר אלו שמחזיקים בתקן של ארגון ה- FDA האמריקאי, בחירה בשתלים איכותיים ובטיחותיים תוריד משמעותית את הסיכון כי הם יקרעו.

לקריאה רחבה ומפורטת יותר על נושא הסיכונים ותופעות הלוואי אנו מזמינים אתכן להיכנס לעמוד הגדלת חזה סיכונים ותופעות לוואי!

כיצד ניתן להוזיל את מחיר הניתוח?

ובכן מחיר ניתוח הגדלת החזה מורכב מכמה פרמטרים שונים שבאמצעות משחק בכל אחד מהם תוכלו לליקר או להוזיל את הניתוח, מיד נביא בפניכם מספר המלצות כיצד ניתן להוזיל את ניתוח זה:

מחיר השתלים- עלות השתלים היא פרמטר משמעותי מאד במחיר הכולל של ניתוח הגדלת החזה ועל ידי בחירת שתלים זולים יותר אתם יכולים לחסוך כמה אלפי שקלים, אך זכרו את הטיפ הקודם שאיכות השתלים קובעת גם אחוז הסיכון לקרע, שתלים בעלי תו תקן של ה- FDA יעלו מן הסתם יותר.

מחיר המנתח- עוד פרמטר משמעותי מאד יהיה עלות זמנו של המנתח, כאשר ככל שהוא יהיה יותר מנוסה, מקצועי ובעל שם מוכר בתחום, הוא גם יגבה מחיר יקר יותר עבור עבודתו.

מחירי חדר הניתוח ומתקן האשפוז- בימים אלו מתרחשת תחרות גדולה בין בתי החולים הפרטיים אשר מציעים מחירים אטרקטיביים ולעיתים גם מבצעים, עלות חדר הניתוח ומתקן האשפוז יכולים לחסוך עבורכם עוד כמה אלפי שקלים כאשר ישנה גם האפשרות של ניתוח בבית חולים ציבורי שם העלויות יהיו נמוכות באופן משמעותי אך גם הנוחות והפרטיות לאחר הניתוח יפגעו.

מידע נוסף אודות עלויות ניתוח הגדלת חזה, המלצות להוזלתו ופירוט רחב יותר תמצאו בעמוד הגדלת חזה מחירים!

כיצד ניתן לדעת כי גודל החזה יתאים לי?

קיימת בדיקה ביתית מאד פשוטה וקלה לביצוע אשר בעזרתה תוכלו לראות במו עיניכם האם גודל החזה שאתן רוצות בכלל מתאים לגופכן, למידע על בדיקה זו כנסו לעמוד זה!

מלאו פרטיכן וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח הגדלת חזה!
מלאו פרטיכן וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח הגדלת חזה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט