חפש באתר
הדמייה ביתית לגודל החזה
 

הדמייה ביתית לגודל החזה

לפני ניתוח הגדלת חזה בדרך כלל יש לבחור את סוג השתלים וגם את גודלם, בכדי לדעת איזה גודל חזה בדיוק יתאים לכל אחת יש לערוך בדיקות הדמיה אשר מתבצעות בצורה ממוחשבת אצל הרופא המנתח אך עוד הרבה לפני כן תוכלו לבצע בדיקת הדמיה ביתית שתעזור לכן להחליט אם בכלל אתן רוצות להגדיל את החזה.

במדריך זה נביא בפניכן את כל המידע כיצד בדיקה ביתית זו מתבצעת שלב אחר שלב כך שתוכלו לבצע אותה ללא כל בעיה.

הדמייה ביתית לגודל חזה רצוי

לפני שנתחיל לתאר לכן את השלבים נכין קודם את המרכיבים שבעזרתם נדמה את הגדלת החזה והם: כמה שקיות של עדשים או אורז, חזייה שתתאים לגודל הרצוי, שקיות ניילון (של סופר) ומשקל מטבח בעזרתו נשקול את השקיות הממולאות.

שלב ראשון יצירת המילוי

נפתח את שקיות העדשים או האורז ונשפוך אותם בצורה שווה אל תוך שקיות הניילון כאשר אנו נעזרים במשקל המטבח בכדי לשמור על איזון וגם בכדי להבין מהו הנפח של כל שקית ביחידות cc ( משקל כל גרם שווה לנפח cc 1 כלומר בשקית בה 300 גרם נפחה יהיה שווה ל-300cc).

שלב שני עיצוב המילוי

לאחר שהגענו לגודל הרצוי בשתי השקיות באופן מאוזן יש ליצור ולעצב את צורת השקית כך שתדמה חזה טבעי ככל הניתן, את תהליך זה נבצע באמצעות הידוק השקית לעיצוב המדמה את החזה וקשירתה באופן צמוד תוך הוצאת האוויר מתוך השקית לחלוטין.

שלב שלישי ואחרון ריפוד החזיה וצפייה בתוצאות

בשלב האחרון של בדיקה ביתית זו לבשו את החזייה ודחפו בעדינות (בכדי לא לשנות את הצורה של השקית שעיצבתם) את שקיות המילוי לכל צד, עמדו מול מראה וודאו שוב כי שקיות המילוי מעוצבות בצורה הנכונה, אם לא עצבו אותם שוב בעזרת לחץ קל עם הידיים ועכשיו לבשו חולצה מחמיאה ועשו פוזות מול המראה.

שימו לב!!! בעזרת בדיקה זו תקבלו פרופורציה כיצד יראו השדיים שלכן לאחר הגדלה של כל נפח, אך אין להחליט על הגודל הרצוי רק על סמך בדיקה זו או כל בדיקת הדמיה אחרת, אלא אך ורק על פי המלצותיו של הרופא אשר יבדוק את הנתונים הפיזיים שלכן כגון: משקל, גובה, רוחב ועוד.. ויתאים לכן את הגודל הכי פרופורציונלי ובריא בהתאם לנתונים אלו.

מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר עבור ניתוח הגדלת חזה מהטובים שבתחום!
מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר מהטובים שבתחום הגדלת החזה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט