חפש באתר
באיזה יחס פרופורציונלי כדאי להגדיל את החזה
 

באיזה יחס פרופורציונלי כדאי להגדיל את החזה

כבר שנים רבות שניתוח להגדלת חזה נחשב לניתוח הרפואי האסתטי הפופולארי ביותר בישראל. בעוד נשים רבות שינו את דעתן ומעדיפות להגדיל את החזה בצורה פרופורציונלית לגופן באופן שהמראה שיתקבל יהיה טבעי, אחרות דווקא מעדיפות ללכת על זה ובגדול.

הגדלים של השתלים נמדדים במספר שאחריו מופיעות צמד האותיות cc. הגודל הממוצע נע בין 200-300cc. גדלים אלה מתאימים למבנה הגוף הנשי, אך כן יש את האופציה לבחור בשתלים קטנים או גדולים מזה. מבחינה רפואית ההמלצה היא כאשר הגוף קטן ורזה לא לבחור שתלים גדולים משום שהם עלולים לגרום לכל מיני בעיות בין אם בעיות אסתטיות ובין אם בעיות אורטופדיות.

איך זה מתבצע בפועל?

לאחר פגישות ייעוץ אישית מקצועית ומובנית מראש, בוחרים את נפח השתל והסוג שלו. גודל השד, נקבע בעזרת בדיקה. כלומר מנסים להתאים כל מיני גדלים של שתלים בנפחים שונים אותם מכניסים לחזיה ואז רואים את ההתאמה הרצויה. כאמור, את הגודל כדאי להתאים למבנה וגוף האישה. בשלב הבא עוברים לבחירת סוג השתל. בישראל כל סוגי השתלים עשויים מסיליקון באיכות רפואית גבוהה. המעופת עשויה מכל מיני חומרים. מומלץ לבחור בשתלים המאושרים על ידי ארגון התרופות והמזון האמריקאי, ה- FDA. ההבדלים בין השתלים של חברות שונות באים לידי ביטוי בסמ“ק, בצורה (עגול או דמוי טיפה) במידת ההזדקרות וברכות של השתל. ככל שהשתל קטן יותר, ככה המראה שלאחר הניתוח ייראה טבעי יותר.

קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט