חפש באתר
כל מה שחשוב לדעת על יישור שיניים בתל אביב
 

כל מה שחשוב לדעת על יישור שיניים בתל אביב

לא מעט בני אדם נמנעים מלחייך בפה מלא – לא כי אין להם סיבות לחייך, ולא כי הם לא מודעים לתרומתו של החיוך לאיכות החיים (ויש האומרים שאף לבריאות הפיזית), אלא כי השיניים שלהם אינן ישרות. שיניים בולטות, רווחים משמעותיים בין שיניים ובאופן כללי פה שאינו סימטרי ומסודר נתפשים כפגם אסתטי – אבל הבשורה הטובה היא שניתן לפתור את הבעיה, והבשורה העוד יותר טובה היא שיישור השיניים לא חייב להיות פעולה מורכבת ויקרה. למעשה יישור שיניים בתל אביב הוא טיפול אפקטיבי מאוד הן לילדים והן למבוגרים, ובפרט כשמפקידים את הפה בידיים המקצועיות הנכונות.

האפשרויות השונות של יישור שיניים בתל אביב

כמו תחומים רבים במסגרת הרפואה, גם יישור שיניים בתל אביב מציע לנו מגוון הולך ומתרחב של אפשרויות. דוגמה אחת היא אינויזליין – יישור שיניים למבוגרים בשיטה שמספקת מענה לאחת הבעיות העיקריות שמקשות על אנשים מבוגרים לעבור את הטיפול, גם כשברור להם שהוא הכרחי עבורם. הבעיה היא שבשיטות המקובלות הישנות הדרך לשיניים ישרות כוללת ברזלים בשיניים – מראה חינני ונפוץ בגיל ההתבגרות, אבל הרבה פחות בגיל 30 או 40. בשיטת האינויזליין (Invisalign) מיישרי השיניים שקופים. עוד כדאי לקחת בחשבון כי בשיטה זו נדרשת אחריות רבה מצד המטופלים, שנדרשים להשאיר את הפלטה בפה לאורך מרבית שעות היום.

שיטה נוספת שממזערת את הנראות של תהליך היישור היא סמכים לינגואליים. בשיטה זו, שנקראת גם יישור שיניים פנימי, הקוביות מודבקות על הצד הפנימי של השיניים כך שהן לא נראות לעין. יתרון נוסף של שיטה זו הוא ההתאמה המושלמת בין כל סמך לבין השן שהוא מיישר. חשוב לקחת בחשבון שלסמכים אלה נדרשת בדרך כלל תקופת הסתגלות ארוכה מעט יותר מהרגיל.

טיפול מקצועי בהתאמה אישית

המפתח להצלחת יישור שיניים בתל אביב הוא הפקדת הפה בידיים מקצועיות ובעיקר מנוסות. לכל אדם, בין אם מדובר בילד ובין אם במבוגר, מאפיינים ספציפיים ובהתאם דגשים ייחודיים לתהליך – ורק אורתודנט/ית בעלי ניסיון רב ידעו להבטיח מקסימום שינוי לטובה – להבטיח ולקיים כמובן. מידע נוסף תוכלו למצוא באתר https://www.gazitortho.co.il.

קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט