חפש באתר
טיפול בוטוקס
 

טיפול בוטוקס

טיפול בוטוקס הוא אחד מטיפולי האסתטיקה המוכרים והנפוצים ביותר שקיימים, חומר הבוטוקס אשר מורכב מהרעלן המסוכן קלוסטרידיום בוטולינום מעניק פתרון מושלם עבור מספר בעיות אסתטיות בזכות יכולות השיתוק שלו.

בעמוד זה נביא לכם מידע רב אודות טיפולי בוטוקס כגון: מהו בכלל הבוטוקס, מהם הטיפולים שנעשים בו, יתרונותיו, חסרונותיו ועוד…

מהו בכלל הבוטוקס וכיצד הוא פועל?

ובן כמו שכבר ציינו קודם לכן הבוטוקס הינו חומר המורכב מהרעלן המסוכן קלוסטרידיום בוטולינום אשר גורם לשיתוק האזורים אליהם מוזרק החומר ובכך מאפשר שינוי אסתטי מבוקש.

השימוש  הראשוני בחומר לצורכי רפואה אסתטית הייתה לטיפול בעין עצלה ופזילה באמצעות פיתוח של חומר הבוטוליזם טוקסין שהופק מהרעלן קלוסטרידיום בוטולינום, וגרם לשיתוק זמני של השרירים הבעייתיים שיצרו מלכתחילה את הבעיה, ההצלחה שגרף טיפול בוטוקס זה גרם למדע להבין כי החומר יכול לשמש גם במקרים אחרים כגון: עיצוב שפה שמוטה, טיפול בקמטי הבעה, טיפול בהזעת יתר, הרמת גבות ועוד…

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם טיפולי הבוטוקס הנפוצים?

בוטוקס בשפתיים- טיפול בוטוקס זה נפוץ מאד בעיקר בקרב נשים אשר סובלות משפה שמוטה ורוצות להרימה מעט (הטיפול גם מיועד עבור נשים שסתם רוצות להגביה את שפתיהן), הבוטוקס מוזרק אל השרירים אשר אחראיים על משיכת השפה כלפי מטה וגורמים להם לשיתוק ובעקבות כך להרפיה שמשחררת את השפה וגורמת לה לעלות כלפי מעלה. רוצים לקרוא מידע רחב ומפורט יותר על נושא זה? כנסו לעמוד בוטוקס בשפתיים וקראו!

טיפול בוטוקס בהזעת יתר- אנשים רבים בכל העולם סובלים מהזעת יתר במקומות ספציפיים כגון הגב, בית השחי, המצח, כפות הידיים ועוד.. כאשר תופעה זו נמצאת במקום בולט לעין היא הופכת מיד לפגם אסתטי אשר גורם מבוכה רבה, הזרקת בוטוקס אל בלוטת הזיעה שאחראית על איזור ספציפי זה תגרום לשיתוקה ולתופעת ההזעה ממנה לחלוף. רוצים לקרוא מידע רחב ומפורט יותר על טיפול זה? כנסו עכשיו לעמוד בוטוקס הזעת יתר!

טיפול בקמטי הבעה- טיפול בוטוקס נוסף אשר נפוץ מאד הוא העלמת קמטי הבעה, קמטים אלו הם תוצאה של שרירים מתוחים ועלולים להופיע במקומות שונים על הפרצוף, טיפול הבוטוקס למעשה גורם להרפייתם של השרירים ובכך מעלים את הקמטים. רוצים לקרוא מידע רחב ומפורט יותר על נושא זה? כנסו לעמוד קמטי הבעה וקראו!

הרמת גבות- צניחת גבות היא תופעה אשר בדרך כלל מאופיינת עם אנשים אשר עברו את גיל ה-40, תופעה זו היא תוצאה של היחלשות שרירי המצח כאשר מנגד שרירי הפנים נותרו איתנים ומושכים את הגבה כלפי מטה, הבוטוקס מוחדר אל שרירים ספציפיים אלו וגורם להם להיות רפויים ובכך להשיב את הגבה למקומה. רוצים לקרוא מידע רחב ומפורט יותר על נושא זה? כנסו לעמוד הרמת גבות!

חסרונו של טיפול הבוטוקס

החיסרון העיקרי של טיפול הבוטוקס הוא עמידותו הקצרה וזאת מכיוון כי לאחר תקופה של שנה עד שנה וחצי מתפוגגת השפעת הרעלן והתופעה שקדמה לטיפול חוזרת. בכדי לשמר את התוצאה יש לשוב ולבצע את הטיפול מחדש אחת לשנה לפחות.

היתרון של חומר הבוטוקס

טיפול בוטוקס בידי ידיים מיומנות מביא לתוצאות איכותיות שאליהם לא תגיעו באמצעות שום טיפול אחר, לא במהירות הטיפול, לא בזמן התגובה של הגוף לטיפול ולא באיכות התוצאה הסופית.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בבוטוקס!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בבוטוקס!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט