חפש באתר
הזרקת בוטוקס לפי אזורים
 

הזרקת בוטוקס לפי אזורים

הזרקת בוטוקס היא שיטה בה ניתן להעלים קמטי הבעה שונים על ידי שימוש ברעלן קלוסטרידיום בוטולינום אשר למעשה משתק את השרירים ובכך מרפה אותם ומאפשר לעור להיראות חלק ויפה יותר.

במדריך זה נביא בפניכם מידע אודות הזרקת בוטוקס לפי אזורים כגון: הזרקת בוטוקס במצח, הזרקת בוטוקס בין הגבות ועוד..

הזרקת בוטוקס בצדי העיניים

קמטי הבעה בצדי העיניים הם בדרך כלל תופעה מאד מוכרת ונפוצה בקרב אנשים מבוגרים וניתנת לטיפול על ידי מספר הזרקות בוטוקס אל שרירי ההבעה שנמצאים ליד העיניים, בכדי לחזק ולשמר את טיפול זה בדומה לשאר טיפולי הבוטוקס יש לחזור עליו אחת לכמה חודשים וזאת מכיוון והשפעתו של החומר הולכת ופוחתת עם הזמן.

הזרקת בוטוקס במצח

המצח הינו האזור הנפוץ ביותר בו מופיעים קמטי ההבעה ולכן הזרקת בוטוקס אל המצח היא הפופולארית ביותר מכל שאר האזורים, הבוטוקס שאת תפקידו במלחמה נגד קמטי ההבעה כבר הסברנו קודם, מוזרק הישר לשרירים במצח אותם מזהה הרופא כאלו אשר יוצרים את קמטי ההבעה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הזרקת בוטוקס בין הגבות

הרווח שקיים בין הגבות לעיתים הופך להיות אזור בו מופיעים קמטי הבעה מאד מרגיזים ובולטים לעין אשר נקראים גם “קמטי כעס”, הטיפול הכי יעיל ואפקטיבי בהם הוא הזרקת בוטוקס ובעקבות כך אזור זה הוא גם היחידי מבין כל אזורי ההזרקה אשר זכה לאישורו של ארגון ה- FDA האמריקאי לטיפול בבוטוקס. בשלב ההזרקה ימצא הרופא את הנקודות אליהן יהיה צריך להזריק את החומר בכדי לשתק את השרירים ובכך להעלים את קמטי ההבעה.

הזרקת בוטוקס בשפתיים

הזרקת בוטוקס בשפתיים הוא טיפול אשר מטרתו היא הרמתה ועיצובה של שפה שמוטה ולא, הזרקת בוטוקס לשפתיים איננה גורמת לעיבוי שפתיים כמו שנוהגים רבים לחשוב. במהלך הטיפול יזריק הרופא את חומר הבוטוקס אל עבר מספר מקומות בשפה בכדי להגיע לאפקט הרצוי ואת תוצאותיו הראשוניות של הטיפול יהיה ניתן לראות מיד בתומו, כאשר את התוצאות הסופיות תראו לאחר שבועיים עד שלושה. למידע מפורט ורחב יותר על נושא זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד בוטוקס בשפתיים ולקרוא!

בחומר הבוטוקס ניתן להשתמש גם בכדי להילחם בהזעת יתר במקומות כגון: כפות הידיים, בית השחי, ברגליים וכ”ו… על טיפולים אלו תוכלו לקרוא באופן מעמיק יותר בעמוד בוטוקס הזעת יתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה עם הצעת מחיר מפתה
מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר מהטובים שבתחום הבוטוקס!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט