חפש באתר
הזרקת בוטוקס לגברים
 

הזרקת בוטוקס לגברים

הזרקת בוטוקס לגברים הפכה למקובלת בעידן החדש בו הגבר המודרני לא חושש לטפח עצמו ולבצע טיפולי אסתטיקה שישפרו בצורה ניכרת את חזותו החיצונית, טיפולי הבוטוקס הנפוצים ביותר לגברים כיום הם: עיצוב שפתיים והעלמת קמטי הבעה, על שני טיפולים אלו נרחיב בהמשך בדגש על טיפול הזרקות בוטוקס לגברים.

במאמר זה תמצאו את כל המידע שרציתם לברר בנוגע להזרקת בוטוקס לגברים כגון: מהם הטיפולים הנפוצים ביותר לגברים בתחום זה, כיצד הם מועילים לשפר את החזות החיצונית, מידע כללי על חומר הבוטוקס ועוד… כמו כן תוכלו למלא את פרטיכם כאן בעמוד ולקבל מאתנו שיחת טלפון בה נעניק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לטיפול בוטוקס.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהו בכלל חומר הבוטוקס בקצרה

לפני שנעמיק בטיפולים הקיימים לגברים בתחום זה ומידע מפורט על כל אחד מהם נקדים ונסביר בקצרה ובכלליות מהו בכלל חומר הבוטוקס וכיצד הוא בכלל מעניק פתרון לבעיות האסתטיות שפוקדות גברים רבים כגון: שפתיים שמוטות וקמטי הבעה.

ובכן חומר הבוטוקס מכיל בתוכו רעלן עוצמתי שבמינונים נמוכים גורם לשיתוק של רקמות עור, עצב ושרירים, הרפואה האסתטית עושה שימוש ביכולת זו בכדי להעלים תופעות אסתטיות אשר נפוצות גם לגברים כגון: קמטי הבעה (שמקורם בשרירים מתוחים ותפוסים) ולעיצוב שפתיים שמוטות, חומר הבוטוקס אשר מוזרק לשריר גורם לשיתוקו ובכך משנה את התופעה החיצונית ששריר זה יצר קודם לכן, החיסרון של חומר הבוטוקס זה שהוא עמיד לתקופה של מספר חודשים בלבד ובסיומה השפעת הרעלן תתפוגג והשריר יחזור לתפקוד כמו שהיה קודם לטיפול, בכדי לשמר את הטיפול יש לבצעו אחת למספר חודשים.

טיפולי בוטוקס לגברים

אז כמו שכבר ציינו קודם לכן השימוש בבוטוקס לגברים הפך בשנים האחרונות מטאבו למקובל מאד וגברים רבים נוהרים למרפאות האסתטיקה בכל רחבי הארץ מידי חודש בחודשו בכדי לקבל זריקת בוטוקס שתעזור להם להעלים תופעות אסתטיות נפוצות כגון: קמטי הבעה ושפתיים שמוטות.

  • טיפול בבוטוקס לגברים להעלמת קמטי הבעה- קמטי הבעה הם למעשה תוצאה של שרירים תפוסים ומתוחים באזורים שונים של הפנים כגון: המצח, צדי העיניים, צדי הפה ובין הגבות, מראה לא אסתטי זה קיים אצל גברים רבים אשר בוחרים להעלימו באמצעות הזרקת בוטוקס אל השריר המתוח בכדי לשתקו ולגרום להרפייתו. למידע רחב ומפורט יותר על הליך זה תוכלו לקרוא בעמוד קמטי הבעה!
  • טיפול בבוטוקס לגברים בעלי שפה שמוטה- שפה שמוטה מקורה בשרירים רפויים מצד אחד לעומת שרירים מתוחים ותפוסים מצד שני, מצב זה יוצר משיכה של השפה אל עבר השרירים המתוחים ומראה שמוט כלפי חוץ, באמצעות בוטוקס ניתן לאזן את השפה בכך שמשתקים את השרירים המתוחים. למידע נוסף אודות נושא זה תוכלו לקרוא בעמוד עיצוב שפתיים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בוטוקס!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בוטוקס!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט