חפש באתר
הזרקות בוטוקס
 

הזרקות בוטוקס

הזרקות בוטוקס הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות במיוחד כאשר מטרת השימוש בהן מיועדת למגוון טיפולים שהם: העלמת קמטי הבעה, טיפול במיגרנות, עיצוב שפתיים וטיפול בהזעת יתר.

בעמוד זה נסקור בפניכם את אותם טיפולים שעושים שימוש בהזרקות בוטוקס, נסביר כיצד הבוטוקס משפיע בכל טיפול וטיפול  ועוד..

מהו בכלל חומר הבוטוקס?

לפני שנעמיק ונסביר על כל טיפול וטיפול שמתבצע באמצעות הזרקות בוטוקס נקדים ונסביר לכם קודם כל מהו בכלל חומר זה וכיצד הוא פועל.  ובכן חומר הבוטוקס מכיל את אחד הרעלנים המסוכנים שמוכרים לאדם העונה לשם קלוסטרידיום בוטולינום, השימוש ברעלן זה במינונים קטנים ומדודים גורם לרוב לשיתוק הרקמות והשרירים אליהם הוא מוזרק למשך מספר חודשים.

השימוש בבוטוקס מיועד לרוב לשיתוק שרירי הבעה מתוחים, לשיתוק בלוטת זיעה העובדת בצורה מוגברת וכ”ו.. החיסרון העיקרי של שיטה זו היא בעמידותה קצרת הטווח וזאת בעקבות התפוגגות הרעלן והשפעתו על הגוף ובכדי לשמר את תוצאות הטיפול יש לבצעו אחת לכמה חודשים.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

טיפולים אסתטיים העושים שימוש בהזרקות בוטוקס

טיפול בקמטי הבעה– קמטי הבעה הם קמטים הנוצרים כתוצאה משריר מתוח ותפוס היוצר קימורים וכפלים על גבי העור הנראים ממש כמו קמטים, הזרקת בוטוקס לשרירים אלו היא הפתרון המושלם מכיוון והרעלן שמצוי בחומר הבוטוקס פועל לשיתוק והרפיית השרירים ובכך מסייע להעלימם. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה היכנסו לעמוד קמטי הבעה וקראו.

טיפול בהזעת יתר- אנשים רבים סובלים מתופעה של הזעת יתר באזור מסוים בגוף, תופעה זו נובעת כתוצאה של בלוטת זיעה המתפקדת בצורה מוגברת. בעזרת הזרקת בוטוקס ניתן לשתק את בלוטה זו ולהבטיח מספר חודשים נקיים מזיעה באזור הטיפול. רוצים מידע נוסף על טיפול זה? כנסו לעמוד בוטוקס הזעת יתר וקראו!

עיצוב שפתיים- אנשים רבים בעולם סובלים מתופעה של שפה שמוטה כתוצאה של גיל או כפגם מולד, לרוב תופעה זו נגרמת בעקבות חוסר איזון בין השרירים המחזיקים את השפה ואת זאת ניתן לסדר באמצעות הזרקות בוטוקס לשרירים הדומיננטיים יותר בכדי שירפו את המשיכה ויחזירו את האיזון לשפה, כמו כן ניתן להרים ולעצב את השפה גם כשלא סובלים משפה שמוטה על ידי שיתוק השרירים אשר מושכים אותה כלפי מטה. רוצים להמשיך ולקרוא על נושא זה? אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד עיצוב שפתיים ולקרוא.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לכל טיפול בוטוקס!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לכל טיפול בוטוקס
קטגוריות משנה
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט