חפש באתר
בוטוקס שאלות ותשובות
 

בוטוקס שאלות ותשובות

שאלה: מה ההבדל בין הזרקת בוטוקס למילוי קמטים?

תשובה: ובכן הזרקת בוטוקס להעלמת קמטים היא טיפול ידוע ונפוץ אך לא מתאים לכל סוגי הקמטים ולמעשה מיועד בעיקר לאלו אשר נובעים משרירים ונקראים קמטי הבעה, בעוד מילוי קמטים עושה שימוש בחומרי מילוי על בסיס חומצה היאלרונית שנכנסים בתוך השקע של הקמט וממלאים אותו.

שאלה: איך למעשה פועל הבוטוקס?

תשובה: ובכן חומר הבוטוקס למעשה מיוצר מרעלן הנקרא קלוסטרידיום בוטולינום אשר בעת הזרקתו בא במגע עם השרירים ומשתק אותם, במידה ומטרת הטיפול היא העלמת קמטי הבעה אז למעשה הבוטוקס ישתק את השרירים שעושים את הקמטים ובכך העור יהפוך לחלק ויפה. כמו כן קיים שימוש נוסף בבוטוקס בכדי לנטרל בלוטות זיעה לאנשים אשר סובלים מהזעת יתר ובטיפול זה ההבדל היחיד הוא שאת זריקת הבוטוקס נותנים אל תוך בלוטת הזיעה במקום אל תוך השרירים.

שאלה: אילו טיפולים מבצעים עם בוטוקס?

תשובה: ברפואה האסתטית משתמשים בחומר הבוטוקס למספר טיפולים שהם: עיצוב שפתיים (טיפול באסימטריה + הרמה של שפה שמוטה), הרמת גבות, העלמת קמטי הבעה בכל מיני מקומות בפנים  וטיפול בהזעת יתר.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שאלה: האם בוטוקס בשפתיים גורם לשפתיים עבות יותר?

תשובה: לא! הזרקת בוטוקס בשפתיים היא פעולה שמטרתה היא עיצוב שפתיים עקומות (אסימטריה) או שמוטות ואין ביכולתה לעבות את השפתיים, את טיפול עיבוי שפתיים ניתן לבצע בעזרת חומרי מילוי ועל נושא זה ניתן להעמיק ולקרוא בעמוד עיבוי שפתיים.

שאלה: תוך כמה זמן יהיה ניתן לראות תוצאות של חומר הבוטוקס?

תשובה: ובכן לאחר כל טיפול בוטוקס התוצאות הראשוניות יופיעו מיד מכיוון והרעלן מיד מתחיל להשפיע אך לאחר מספר ימים התוצאות יגיעו לשיאם ויישארו כל למשך מספר חודשים.

שאלה: האם טיפולי בוטוקס הם זמניים?

תשובה: כן! טיפולי בוטוקס הם זמניים מכיוון והרעלן קלוסטרידיום בוטולינום אשר מוזרק אל הגוף מתפוגג במשך הזמן והשפעתו יורדת גם כן.

שאלה: מהם האזורים בהם מופיעים אותם קמטי הבעה המטופלים בבוטוקס?

תשובה: קמטי הבעה מופיעים מן הסתם באופן כללי על הפנים אך מחולקים למספר אזורים כאשר כל אזור יצריך מספר שונה של זריקות בוטוקס ובמינון שונה, האזורים בהם מופיעים קמטי הבעה הם: צידי העיניים, ברווח הקיים בין הגבות, בצידי השפתיים ובמצח.

מלאו את פרטיכם כאן וקבלו מספר הצעות מחיר מהרופאים הטובים שבתחום!
מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר מהטובים בתחום הבוטוקס!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט