חפש באתר
צניחת עפעף לאחר הזרקת בוטוקס
 

צניחת עפעף לאחר הזרקת בוטוקס

חומר הבוטוקס הוא למעשה רעלן חזק מאד אשר הרופא מזריק במינון נמוך אל גופכם בכדי לבצע טיפול אסתטי כזה או אחר ובאמצעות כך לשתק את השריר שגורם לתופעה האסתטית מלכתחילה, אך הטיפול גם מגיע עם מספר סכנות הטמונות בו ועלולות לצוץ לאחריו, רובן יהיו אסתטיות ועל אחת כזו נתמקד במאמר זה והיא צניחת העפעף לאחר הזרקת בוטוקס במצח.

בעמוד זה כאמור תמצאו מידע רב אודות תופעת הלוואי שעלולה לצוץ לאחר טיפול בוטוקס במצח והיא צניחת עפעפיים, כאן בעמוד נסביר לכם מדוע תופעה זו מתרחשת, מה יהיו ההשלכות שלה וכמה זמן לוקח למצב לחזור לקדמותו. כמו כן בעמוד זה קיימות מספר תיבות צור קשר באמצעותן תוכלו לקבל הצעות מחיר משתלמות מהמומחים שעובדים עם אתר אסתטיק נט.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהי בכלל תופעה זו ומה הסיבה שהיא עלולה להופיע לאחר טיפול בוטוקס במצח?

ובכן צניחת העפעף היא תופעה בה אחד מעפעפי העיניים יצנח כלפי מטה ויראה סגור למחצה, דומה מאד למראה של קריצה אבל באופן כזה שהאדם הסובל מתופעה זו לא יוכל לפתוח את העיניים עד הסוף, תופעה זו עלולה מעבר להיות בעיה אסתטית להוות גם ליקוי ראייה מכיוון כי במידה וצניחת העפעף תהיה רצינית היא עלולה להסתיר את שדה הראייה של העין.

מה הסיבה שתופעה זו בכלל צצה לאחר טיפול בוטוקס?- כמו שכבר ציינו בפתיחה של מאמר זה חומר הבוטוקס הוא למעשה רעלן חזק מאד אשר הרפואה האסתטית עושה בו שימוש במינונים קטנים בכדי לשתק בדרך כלל שרירים, עצבים ובלוטות זיעה הגורמים לכאבים או לתופעות אסתטיות שונות, במהלך הזרקת חומר בוטוקס במצח (בכדי להעלים קמטי הבעה ) קיים סיכון כי החומר יפגע בטעות בשריר הקשור לעיניים ולפעולת העפעף במיוחד, כתוצאה מכך השריר כאמור ישותק ופעולת העפעף תהפוך לחלקית ומוגבלת.

מהן ההשלכות לאורך זמן- ובכן במידה ואכן חומר הבוטוקס פגע בשריר העפעף סביר להניח כי הוא יוגבל בפעולותיו ולא תוכלו לפתוח את העין בצורה מלאה, בזמן זה תסבלו ככל הנראה מליקוי ראייה בעקבות חסימת שדה הראייה. משך הזמן שחומר הבוטוקס משפיע על השריר יהיה בדרך כלל בין שלושה ל כחמישה חודשים ואז הוא יתפוגג בגוף והשריר יחזור לפעילות מלאה.

מה הסיכויים שתופעה זו תתרחש בעת טיפול בוטוקס? ובכן זוהי נחשבת תופעה נדירה יחסית אשר קשורה בדרך כלל למקצועיותו וניסיונו של הרופא המטפל כאשר ככל שהרופא מקצועי ומנוסה יותר הסיכויים שתופעה זו תיגרם אפילו קטנים ונדירים יותר וזאת בזכות כך שסביר להניח כי ההזרקה תתבצע בדיוק רב אל השריר הבעייתי ולא תחרוג למקומות בהן אין לה כל צורך להיות, לכן בצעו את הטיפול אך ורק אצל בעל מקצוע מומחה ומנוסה בתחום הספציפי.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטויפול בוטוקס אצל המומחים ביותר!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטויפול בוטוקס אצל המומחים ביותר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט