חפש באתר
איך מעלימים את הזעת היתר בפנים
 

איך מעלימים את הזעת היתר בפנים

תופעת הזעת יתר בפנים יכולה להעיד על שני תרחישים, התרחיש הראשון מבין השניים הוא הימצאותה או התפתחותה של מחלה כזו או אחרת בגוף, מצב זה מצריך אתכם לגשת לרופא ולהיבדק מיד כאשר תופעה זו צצה לראשונה בכדי לשלול את הימצאותה של מחלה בגוף. התרחיש השני הוא שבלוטת הזיעה באזור הפנים החלה לפעול באופן מוגבר ולא רציונלי ובדיוק על תרחיש זה אנו נתמקד במאמר זה ונסביר כיצד ניתן לטפל בבלוטה זו בכדי שתפסיק להפריש כמויות זיעה גדולות.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הטיפול בבלוטת זיעה הפועלת בצורה מוגברת ולא רציונלית

ובכן בבעיה זו ניתן לטפל באמצעות שתי דרכים שונות כאשר אחת מהן היא שליפת הבלוטה החוצה על ידי ניתוח והשנייה מנטרלת את הבלוטה על ידי הזרקת בוטוקס אליה, הסיקור המלא על שתי שיטות אלו כאן:

  • נטרול בלוטת הזיעה על ידי ניתוח- ובכן שיטה זו היא היחידה מבין השתיים שמנטרלת את בעיית הזעת היתר בפנים באופן תמידי וזאת מכיוון כי במהלך הניתוח הבלוטה למעשה נשלפת החוצה ואין יותר גורם שיפריש זיעה באזור הספציפי.  את ביצוע ההליך יתחיל המנתח במתן הרדמה מקומית לאזור הניתוח ולאחר שחומר ההרדמה ישפיע על המטופל יבצע הרופא חתך קטן ומדויק לאורכה של בלוטת הזיעה ודרכו ישלוף אותה החוצה, בסיום יסגור המנתח את החתך באמצעות תפר קטן ותחבושת.

היתרון של טיפול זה: ובכן היתרון של טיפול זה הוא כאמור הפתרון התמידי של הבעיה בלי כל צורך בטיפולים חוזרים ונשנים אחת לתקופה.

החיסרון של שיטה זו: מכיוון ומדובר בניתוח (קטן אמנם אבל עדיין ניתוח) קיים סיכון כי תישאר צלקת קטנה ואף זיהום באזור החתך.

  • נטרול בלוטת הזיעה על ידי זריקת בוטוקס- נטרול תופעת הזעת היתר בפנים באמצעות חומר הבוטוקס היא שיטה יעילה ופופולארית מאד, היא לא מצריכה ביצוע של חתכים והסיכון לצלקות קטן ונדיר, בשיטה זו מוזרק חומר הבוטוקס ישירות לבלוטת הזיעה ובאמצעות הרעלן הפעיל שבו גורם לשיתוקה הזמני (מספר חודשים) כך שבמשך זמן זה היא תחדל להפריש זיעה.

היתרונות של שיטה זו: משך הטיפול קצר ומהיר יותר מזה של הניתוח ובסיומו המטופל ישוחרר במהרה לשגרת חייו ללא כל הגבלות וזמן החלמה ממושך וכואב (בניגוד לניתוח הוצאת הבלוטה), כמו כן בשיטה זו קיים סיכון קלוש ביותר להופעת צלקות לאחר ביצוע הטיפול.

החיסרון של שיטה זו: ובכן כאמור שיטה זו היא טיפול זמני בלבד מכיוון ולאחר מספר חודשים השפעת חומר הבוטוקס תתפוגג ובלוטת הזיעה תחזור לתפקד כבעבר, בכדי לשמר את תוצאותיו של טיפול זה יש לחזור על הזרקת הבוטוקס אחת לכמה חודשים.

רוצים לקרוא מידע נוסף אודות טיפול זה? כנסו לעמוד בוטוקס הזעת יתר!

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בוטוקס הזעת יתר!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בוטוקס הזעת יתר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט