חפש באתר
הזעת יתר בפנים
 

הזעת יתר בפנים

הזעת יתר בפנים היא תופעה נפוצה אשר רבים ברחבי העולם סובלים ממנה, תופעה זו גורמת לתחושת אי נעימות ולמראה אסתטי לקוי כאשר היא צצה מכיוון ומראה הפנים הופך לרטוב בין רגע, קיימות מספר סיבות להופעתה של הזעת יתר זו כאשר אנו נתמקד אך ורק בזו אשר נגרמת כתוצאה של בלוטת זיעה אשר עובדת באופן מוגבר, שאר הסיבות מעידות על הימצאות מחלה בגוף או על הליך התפתחות של אחת כזו ומומלץ בחום להתייחס לכך ברצינות ולבצע בדיקות אצל רופא בהקדם האפשרי.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע שאתם רוצים וצריכים לדעת על הזעת יתר בפנים כמו למשל: מהי תופעה זו בכלל, כיצד ניתן להעלים אותה, מה היתרון של הטיפול, מהו החיסרון של הטיפול ועוד… כמו כן תמצאו בעמוד זה מספר תיבות למילוי פרטים באמצעותן נוכל ליצור עמכם קשר ולקבוע לכם פגישת ייעוץ עם אחד מהמומחים שלנו או לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הזעת יתר בפנים מהי בכלל?

ובכן תופעת הזעת היתר בפנים היא כאמור תוצאה של בלוטת זיעה אשר עובדת באופן מוגבר וגורמת לפנים להירטב באופן קיצוני במצבי חום, פעילות גופנית, לחץ וכ”ו… תופעה זו לרוב נמצאת אתנו מגיל צעיר אך יכולה גם להופיע סתם ככה באמצע החיים ללא כל הקדמה או אזהרה.

מהו הטיפול אשר ניתן באמצעותו להעלים תופעה זו?

ובכן בעיה ספציפית זו יכולה להיעלם בשתי דרכים עיקריות כאשר הראשונה מעניקה פתרון לצמיתות והיא כרוכה בהליך כירורגי שבמהלכו פשוט שולפים את בלוטת הזיעה החוצה על ידי ניתוח, בעוד השנייה מתבצעת באופן פשוט, קל ומהיר יותר על ידי הזרקת חומר בוטוקס אל בלוטת הזיעה עצמה.

כיצד מתבצע טיפול בוטוקס זה?- ובכן בוטוקס הזעת יתר הוא טיפול נפוץ וידוע המעניק מענה למגוון בעיות הזעה במקומות שונים בגוף על ידי הזרקתו לבלוטה השולטת על הפרשות הזיעה במקום, חומר הבוטוקס מיוצר על בסיס של רעלן חזק אשר מגע שלו עם רקמה חייה תביא לשיתוק שלה לזמן מה, לכן בעת טיפול זה יוזרק חומר הבוטוקס אל בלוטת הזיעה ויגרום להפסקת פעילותה כך שהמקום יהיה נקי ויבש מזיעה למשך מספר חודשים.

יתרונו של טיפול זה- ובכן היתרון הבולט ביותר של טיפול זה הוא בכך שאין צורך בחתכים, תפרים ותקופת החלמה כואבת כמו שיש בטיפול המקביל לו.

חסרונו של טיפול זה- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן השפעתו תמשך אך ורק למספר חודשים ולאחר מכן בלוטת הזיעה תחזור לתפקד באותו רמה שהיא פעלה לפני הטיפול, על מנת לתחזק את תוצאותיו של טיפול זה יש לעבור את התהליך שוב אחת לכמה חודשים.

השאירו פרטיכם בתיבה מתחת ונציגינו יחזרו אליכם לקביעת פגישת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו בתחום, כמו כן תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ללא כל התחייבות!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בהזעת יתר עם בוטוקס!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בהזעת יתר עם בוטוקס!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט