חפש באתר
הזעת יתר בבית השחי
 

הזעת יתר בבית השחי

הזעת יתר בבית השחי היא תופעה טורדנית אשר גורמת לאי נוחות רבה בקרב הסובלים ממנה, תופעה נפוצה זו נגרמת כתוצאה מעבודת יתר של בלוטת הזיעה הממוקמת באזור בית השחי והופכת כל חולצה נקיה ויפה ביום חמים לרטובה ולא נעימה, אך אין לכם כל סיבה לדאגה מכיוון והרפואה האסתטית דאגה לכם לפתרון יעיל, מהיר, פשוט ועם אחוזי הצלחה מדהימים.

בעמוד זה נסקור בפניכם את שיטה פשוטה ויעילה זו אשר עושה שימוש בחומר הבוטוקס המוזרק ישירות אל תוך בלוטת הזיעה בכדי לשתקה ובכך למעשה להפסיק את תופעת הזעת היתר בבית השחי באופן מהיר.

כיצד מטפלים בהזעת יתר בבית השחי?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן הזעת יתר היא תופעה נפוצה מאד אשר נגרמת כתוצאה מעבודה מוגברת של בלוטת הזיעה, מצב זה יוצר באזור בית השחי רטיבות רבה בכל פעם שעושים טיפה פעילות גופנית או שנמצאים במקום חמים, את הטיפול בתופעה זו ניתן לבצע באמצעות חומר הבוטוקס, חומר זה מיוצר מחיידק רעלן אשר גורם לשיתוק זמני של האזור אליו הוא מוזרק (במקרה שלנו בלוטת הזיעה בבית השחי).

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

טיפול בהזעת יתר עם בוטוקס היא שיטה מוכרת ונפוצה מאד, חומר הבוטוקס מוזרק במינון הנכון (לאחר בדיקה מקיפה של רופא מומחה) אל בלוטת הזיעה, הרעלן שנמצא בחומר בא במגע עם בלוטת הזיעה וגורם לשיתוקה בהליך שיימשך יומיים שלושה, לאחר שבלוטת הזיעה תהיה משותקת לחלוטין היא מן הסתם תפסיק להפיק זיעה ובית השחי יהיה נקי ויבש, אך טיפול זה איננו מחזיק מעמד לעד מכיוון והשפעת הרעלן מתפוגגת לאחר זמן מה ובכדי לשמר את תוצאותיו הסופיות של הטיפול יש לחזור ולבצעו אחת לכמה חודשים.

יתרונות הטיפול בשיטה זו- ובכן היתרון הבולט ביותר שקיים לשיטת טיפול זו הוא היעדר הצורך בביצוע ניתוח (שיטה אחרת שקיימת לטיפול בהזעת יתר בבית השחי) להוצאת בלוטת הזיעה אשר מצריך חתכים, תפרים והחלמה, כמו כן אין כל חשש לצלקות בסיום הליך הטיפול עם חומר הבוטוקס. יתרון נוסף של טיפול זה הוא מהירות התגובה של הגוף לטיפול, לאחר יומיים שלושה בלוטת הזיעה משתתקת והזיעה באזור נפסקת.

חסרונות הטיפול בשיטה זו- החיסרון הבולט ביותר בטיפול זה הוא כאמור משך הזמן אשר הוא מחזיק מעמד, כמו שכבר ציינו קודם לכן השפעתו של הרעלן על בלוטת הזיעה היא זמנית ומתפוגגת לאחר זמן מה ובכדי להבטיח את תוצאותיו לאורך זמן יש לחזור ולבצע את הטיפול אחת לכמה חודשים.

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בהזעת יתר באמצעות חומר הבוטוקס? רוצים לקבוע פגישת ייעוץ עם אחד מהמומחים שלנו? מלאו את פרטיכם האישיים באחת מהתיבות שנמצאות בעמוד ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי!!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בהזעת יתר עם בוטוקס!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בהזעת יתר עם בוטוקס!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט