חפש באתר
תיקון ועיצוב של שפה שמוטה
 

תיקון ועיצוב של שפה שמוטה

נשים וגברים רבים סובלים מתופעה הנקראת שפה שמוטה, מצב זה חלק מהשפה נראית שמוטה ונפולה כתוצאה של שרירי פנים אשר לא מתפקדים באופן רצוי ומושכים את השפה כלפי צד כלשהו, המראה החיצוני של האדם הסובל מתופעה זו נפגע מעט ועלול לגרום לרגשות נחיתות מסוימות, אך אם גם אתם סובלים מתופעה זו אל דאגה בימים אלו ניתן להעלים מראה של שפה שמוטה באמצעות טיפול בוטוקס בשפתיים אשר פוגע בשרירים שיוצרים את המתיחה, מרפה אותם ומחזיר את המראה הטבעי לשפתיים.

מהי בכלל שפה שמוטה וכיצד תופעה זו מתרחשת?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מקור הבעיה בשרירים אשר מתפקדים באופן לא רצוי, שרירים אלו נמצאים מסביב לפה ואחראים על הבעות הפנים ותזוזות השפה, לפעמים נוצר מצב כי שריר כלשהו מבניהם נמתח ונתפס וכתוצאה מכך יוצר תגובה חיצונית הנראית לעין, בכדי לתקן את מצב זה יש לטפל כאמור בשריר הספציפי וכאן נכנס לתמונה חומר הבוטוקס אשר שימוש נכון בו יגרום לפלאים.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

טיפול בשפה שמוטה באמצעות בוטוקס

ובכן חומר הבוטוקס מכיל בתוכו רעלן חזק מאד אשר במינונים קטנים גורם לשיתוק של כל רקמה חיה שאיתה הוא בא במגע, בטיפול ספציפי זה חומר הבוטוקס יוזרק אל עבר השריר הבעייתי ויגרום לשיתוקו וכתוצאה מכך להרפיה שלו מהמתיחה שייצרה את תופעת השפה השמוטה, אך שימו לב!! שימוש לא מקצועי בחומר זה עלול לגרור לתופעות לוואי כגון: עיוות גדול יותר של השפתיים, פגיעה בשרירים או רקמות אחרות באזור ועוד… לכן חשוב מאד לבחור את הרופא שיבצע עבורכם את העבודה בצורה קפדנית ויסודית.

כמו כן חשוב גם שתדעו עוד בטרם תבצעו את הטיפול כי השפעת חומר הבוטוקס מתפוגגת לה לאחר מספר חודשים ולרוב השריר הפגום יחזור להיות מתוח ויגרום שוב למראה השפה השמוטה, בכדי לשמר את תוצאותיו של הטיפול הראשוני תאלצו לבצע הזרקות בוטוקס אחת לכמה חודשים.

בעיות אשר יכולות לצוץ כתוצאה של הטיפול

ובכן כאמור חומר הבוטוקס מיוצר מרעלן חזק מאד ובעקבות כך כל שימוש לא נכון, מקצועי ומדוד עלול לגרור אחריו תופעות לוואי וסיכונים מיותרים כגון: עיוות השפה כתוצאה של הזרקת החומר לשריר לא נכון או חישוב לא מדויק של תגובת שאר השרירים להרפיית השריר הספציפי, פגיעה בשרירים חיוניים, עצבים, בלוטות או כל רקמה חשובה אחרת הנמצאת באזור וזאת מכיוון כי הרופא טעה במיקום ההזרקה.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בוטוקס בשפה שמוטה!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בוטוקס בשפה שמוטה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט