חפש באתר
שפה שמוטה
 

שפה שמוטה

שפה שמוטה היא תופעה אסתטית אשר מתרחשת בעקבות תפקוד לקוי של שרירי הפנים כאשר השרירים העליונים של השפה נרפים בעוד השרירים התחתונים מתחזקים ומושכים את השפה כלפי מטה ויוצרים כך למעשה את המראה השמוט והלא אסתטי של השפה, את מראה לקוי זה ניתן כיום לתקן ללא כל קושי ובמהירות על ידי הזרקת חומר בוטוקס אל עבר השרירים המתוחים, על טיפול זה נרחיב כאן בעמוד בצורה מקיפה ביותר.

מהי שפה שמוטה וכיצד ניתן לטפל בה?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן שפה שמוטה היא תוצא של שרירי הבעה לקויים אשר בחלקה העליון הם רפויים ובחלקה התחתון הם מתוחים, המראה המתקבל כתוצאה מכך היא שפה שמוטה כלפי מטה, מצב אשר יוצר חזות חיצונית לקויה ולא אסתטית.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הטיפול בשפה שמוטה באמצעות בוטוקס- ובכן מכיוון והבעיה נמצאת בשרירים הפתרון הוא פשוט וקל לביצוע באמצעות חומר הבוטוקס, את חומר הבוטוקס יזריק הרופא המטפל אל השרירים המתוחים שמושכים את השפה כלפי מטה ובכך למעשה ישתק אותם והשפה תחזור למקומה.

חומר הבוטוקס מבוסס על רעלן חזק ביותר וכאשר מינון נמוך של רעלן זה בא במגע עם שרירי השפה המתוחים הוא גורם לשיתוקם ובכך למעשה להרפייתם, לאחר ששרירים אלו נוטרלו (לוקח מספר ימים עד שהתהליך מתרחש) השפה חוזרת למקומה ויחד איתה גם האסתטיקה החיצונית של פניכם.

ביצוע הטיפול הוא זריז ופשוט יחסית אך דורש ידע וניסיון רב מכיוון כי בטעות הכי קטנה החומר עלול להיות מוזרק אל עבר השרירים הלא נכונים ולשתק שרירים חיוניים או כאלו שיגרמו למראה מגוחך על פני הפנים, לכן בחרו את הרופא המטפל שלכם בקפידה, ודאו כי יש לו ניסיון רב בתחום וכי הוא מתמחה בהזרקת בוטוקס.

החיסרון של חומר הבוטוקס- החיסרון של טיפול זה הוא ביכולת שלו להחזיק מעמד לאורך טווח של זמן, כבר לאחר מספר חודשים השפעתו של הרעלן נחלשת ואט, אט מתפוגגת לה בגוף עד אשר היא נעלמת לחלוטין, לאחר שהשפעת הרעלן תעלם לחלוטין השריר יחזור לסורו והתופעה של השפה שמוטה יחד איתו, בכדי לדאוג כי מצב זה לא יחזור על עצמו תאלצו לעבור כל מספר חודשים סדרת הזרקות חדשה שמטרתה היא חיזוק ושימור של הטיפול.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בוטוקס בשפתיים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בוטוקס בשפתיים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט