חפש באתר
מה ההבדל בין בודי טייט לבין שאיבת שומן
 

מה ההבדל בין בודי טייט לבין שאיבת שומן

בודי טייט ושאיבת שומן הם שני טיפולים אשר מיועדים לטיפול בהצטברויות שומן קטנות הנמצאות במקומות אשר בהם קשה להסירם בדרכים טבעיות כגון דיאטה והתעמלות, בשני השיטות השומן גם ישאב החוצה אל מחוץ לגוף ולא יישאר בפנים כמו שנהוג בשיטות הצרת היקפים אחרות, אז מה הם למעשה ההבדלים בין שני הטיפולים?

בעמוד זה נסקור בפניכם את השיטות שאיבת שומן ובודי טייט, נסביר כיצד כל אחת מתבצעת ומהם ההבדלים ביניהם, מלבד כך גם נאפשר לכם על ידי מילוי פרטיכם לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לכל אחד מהטיפולים וגם פגישת ייעוץ עם אחד מהמומחים שלנו בתחום.

בודי טייט מהו?

ובכן טיפול הבודי טייט הינו טיפול להצרת היקפים אשר מיועד לאנשים בעלי מצבורי שומן קטנים הנמצאים באזורים שונים כגון: הירכיים, אזור האגן, הידיים, הרגליים, הישבן, הסנטר וכ”ו… את מצבורי שומן אלו בדרך כלל קשה מאד להוריד בדרכים טבעיות ולכן אנשים אלו פונים לרפואה האסתטית.

מכשיר הבודי טייט משדר גלי RF אשר פוגעים במצבורי השומן וגורמים לו להתמוסס בזכות החום המופק מהאנרגיה שלהם, השומן המומס נשאב באמצעות צינורית דקה אשר מוחדרת דרך חור קטנטן בגופכם אותו עשה הרופא בתחילת הטיפול, בזכות כך שהשומן הומס השאיבה מתבצעת באופן חלק יותר ואין כל צורך לרופא המטפל לבצע חור יציאה גדול יותר ולעסות באופן ידני את מצבור השומן בכדי שיצא מהגוף. למידע מפורט ורחב יותר על טיפול זה תוכלו לקרוא בעמוד בודי טייט! כמו כן על הסיכונים הכרוכים בטיפול זה כנסו לעמוד בודי טייט סיכונים ותופעות לוואי!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שאיבת שומן מהי?

ובכן שאיבת שומן הוא הליך כירורגי אשר לא כולל בתוכו שום אמצעי להמסת או פירוק השומן בדומה לבודי טייט, בתחילתו של הליך זה מבצע הרופא המנתח חור דרכו תוכנס צינורית השאיבה של השומן ולאחר מכן מתחיל שלב העיסוי שאמור לפרק את מצבור השומן ולהישאב החוצה. למידע מפורט ורחב יותר על נושא זה היכנסו לעמוד שאיבת שומן וקראו! כמו כן למידע אודות הסיכונים הטמונים בהליך זה היכנסו לעמוד שאיבת שומן סיכונים!

אז מה למעשה הם ההבדלים?

אז ההבדל המשמעותי ביותר בין השניים הוא שבטיפול הבודי טייט מתבצע הליך של המסת השומן על ידי גלי ה- RF בטרם שאיבתו החוצה וזאת בכדי להבטיח כי הוא יצא באופן חלק וקל יותר מהגוף, כמו כן הבדל נוסף בין שני הטיפולים הוא גודל החור שהרופא יחתוך כאשר בטיפול הבודי טייט הוא יהיה קטן יותר בזכות כך שהשומן מומס ויוצא כנוזל ולא מוצק כמו שהוא יוצא בשאיבת שומן, ככל שהחור יהיה קטן יותר ככה הסיכוי לצלקת בולטת קטן גם הוא וגם ההחלמה קלה וקצרה יותר מזה של ניתוח שאיבת השומן.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בודי טייט!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בודי טייט!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט