חפש באתר
ניתוח הגדלת חזה
 

ניתוח הגדלת חזה

כל אישה בכל שלב בחיים יכולה לרצות לעבור ניתוח הגדלת חזה. הרצון יכול להגיע בכל שלב בחיים החל מגיל ההתבגרות כאשר הדימוי והביטחון העצמי מתחילים להתבסס ועד השלב של אחרי הריון ולידה בשלבים יותר בוגרים במהלך חיים.

ניתוח הגדלת חזה הפך להיות מאד שכיח ופופולארי בקרב נשים ברחבי העולם בשנים האחרונות וזאת עקב המודעות ההולכת וגוברת אודות המראה החיצוני. הרשתות החברתיות והרצון להראות הכי טוב שאת יכולה רק תרמו לכך.

ניתוח הגדלת חזה ניתן לבצע רק כאשר החזה מגיע לגודלו הסופי שזה בסיום תקופת גיל ההתבגרות.  רצוי שתדעי גם שזהו איבר שעובר תהליכים הורמונליים שיכולים שמשפיעים על הגודל שלו במהלך השנים.

כמומחה בתחום כירורגיה הפלסטית וכמנתח שביצע אינספור ניתוחים של הגדלת חזה אצל נשים,  קודם אני ממליץ לך לבצע את הניתוח רק כאשר התייעצת וקיבלת את כל המידע המקיף והמקצועי ביותר אודות הניתוח.  תבדקי יחד עם מומחה איזה סוג ניתוח מתאים לגופך? איזה סוג שתל מתאים לך ? וגם את המיקום המדויק שבו יוכנס השתל.

 מה הסיבות של נשים לבצע ניתוח הגדלת חזה ? 

לכל אישה יש סיבה משלה לגשת לבצע ניתוח הגדלת שדיים החל מסיבות אסתטיות, דימוי עצמי נמוך, שדיים א -סימטריות ועד שחזור והגדלת שדיים עקב מחלות.

 איך מתבצע ניתוח הגדלת חזה ?

ניתוח הגדלת חזה מתבצע בעזרת הכנסה של שתלי סיליקון לשדיים. המנתח פלסטי מבצע חתך מתחת לחזה ומסביב לפיטמה או חתך בבית השחי.

כיום ניתן למקם את השתלי סיליקון מעל השרירים בחזה או מתחת לשרירים.

איזה סוג שתלים מתאימים לחזה שלך ?

כיום יש מגוון שתלים במגוון גדלים כולם עשויים סיליקון איכותי מאד ועמיד במיוחד וניתן להתאים אותם באופן אישי לכל אישה ולכל מבנה של חזה.
השתלים שונים באיכות שלהם ברמת הצמיגיות, במגע שלהם ומידתם.  כל אישה בוחרת את סוג השתל המתאים יחד עם הרופא שלה.

סיכונים וסיבוכים בניתוח הגדלת חזה

למרות שניתוח הגדלת חזה נחשב קל יחסית עדיין מדובר בניתוח והוא כרוך בהרדמה מלאה ולכן כמו בכל ניתוח יש סיכונים וסיבוכים וגם תופעות לוואי שיכולים להגרם בזמן ולאחר הניתוח. את יכולה להרגיש נפיחות בשדיים, הרגשה של אזורים קשים בתוך השדיים, כאבים מקומיים, הזדקרות של הפטמות שלך , כאבי שרירים של השד, יכולים להופיע זיהומים מקומיים ועד סיבוכים שונים כמו אובדן רגישות בשד או רגישות יתר בשדיים. אם אחד או יותר מהגורמים האלה מופיעים מומלץ לפנות ישירות לרופא שביצע את הניתוח.

ניתוח הגדלת חזה והנקה

אם עברת ניתוח הגדלת חזה תוכלי להניק כרגיל לאחר הריון.

זמן הניתוח והחלמה

זמן ניתוח הגדלת שדיים לוקח לכל היותר שעתיים ומתבצע תחת הרדמה כללית מלאה.
אחרי מספר ימים תוכלי לחזור לשגרה שלך, לעבודה ולפעילות שוטפת.

קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט