חפש באתר
המסה ושאיבה של שומן מהבטן
 

המסה ושאיבה של שומן מהבטן

שומן אשר הצטבר באזור הבטן הוא מראה נפוץ מאד אשר מזוהה בעיקר עם המין הגברי, מראה הצמיגים ששומן זה יוצר מפריע לרבים וגורם לרוב למבוכה בעת הורדת חולצה או לבישה של ביגוד צמוד. את תופעה אסתטית זו ניתן כיום להעלים בקלות על ידי טיפול בודי טייט אשר משלב בתוכו שתי פעולות שהן: המסת השומן ושאיבתו החוצה מהגוף.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב על העלמת השומן מאזור הבטן על ידי טיפול בודי טייט כגון: מהו טיפול זה וכיצד הוא מתבצע, מה הייחוד של טיפול זה על פני שיטות אחרות, מהם יתרונותיו ועוד… כמו כן על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד לטיפול בודי טייט אצל אחד מהמומחים שלנו בתחום.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד טיפול הבודי טייט מסייע להעלמת השומן מאזור הבטן?

בודי טייט הוא הליך כירורגי להצרת היקפים המשלב בתוכו גם פעולה של המסת שומן וגם פעולה של שאיבה, המסת השומן מסייעת לשאיבתו בצורה משמעותית ומאפשרת בזכות כך גם שימוש בצינורית שאיבה קטנה יותר באופן משמעותי מצב אשר מקטין את הסיכוי לצלקת באזור חדירת הצינורית.

את המסת השומן מבצע מכשיר הבודי טייט על ידי גלי RF חזקים אשר פוגעים במצבור השומן, מחממים אותו באמצעות האנרגיה שהם פולטים וממיסים אותו למצב נוזלי אשר מסייע לפעולת השאיבה להוציאו מהגוף באופן קליל ומהיר יותר.

מהו הייחוד של טיפול זה לעומת טיפולים אחרים?- ובכן כמו שכבר בטח הבנתם הייחודיות של טיפול זה היא שהוא הטיפול היחיד שמשלב המסת שומן יחד עם שאיבת שומן, שילוב זה מסייע להגיע לתוצאות טובות, מהירות ואסתטיות יותר בתום הטיפול.

הסיכונים שקיימים בטיפול בודי טייט:

בעת טיפול בודי טייט קיימים מספר סיכונים ותופעות לוואי כגון:

  • זיהומים- בעקבות כך שהרופא המנתח מבצע חתך בכדי להחדיר את צינורית השאיבה אל תוך הגוף קיים סיכון כי זיהום יופיע מספר ימים או שבועות לאחר ביצוע הטיפול.
  • צלקות- לאחר התאחות החתך שבוצע בכדי להחדיר את צינורית השאיבה קיים סיכון כי תישאר צלקת.
  • פגיעה באיברים פנימיים באזור הבטן- סיכון קלוש מאד אך בכל זאת קיים הוא הסיכון לפגיעה באיברים פנימיים באזור הבטן בעת החדרת צינורית השאיבה לאזור השומן.
  • התייבשות-בעת שאיבת השומן החוצה מהגוף נשאבים גם נוזלים וקיים סיכון ( די קלוש אבל בכל זאת קיים ) להתייבשות כתוצאה משאיבה מוגזמת של נוזלים.
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בודי טייט!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בודי טייט!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט