חפש באתר
הורדת שומן בבטן
 

הורדת שומן בבטן

הורדת שומן בבטן באמצעות מכשיר הבודי טייט היא דרך יעילה ואפקטיבית ביותר, טיפול זה יגרום להמסתם ושאיבתם של השומנים המרגיזים שהצטברו באזור בטנכם ללא כל צורך בדיאטה מיוחדת או בפעילות גופנית קיצונית, כל שעליכם לעשות הוא לקבוע תור, לעבור את הטיפול ולאחר מספר שבועות (כאשר הנפיחות יורדת ) לראות את התוצאות.

במאמר זה נסביר לכם מדוע מומלץ לבחור דווקא במכשיר בודי טייט לביצוע הורדת שומן בבטן ולא במכשירים אחרים, נסביר בקצרה על הטיפול עצמו ועוד… כמו כן תוכלו לקבל הצעת מחיר עבור טיפול זה באמצעות השארת פרטיכם בכל אחת מהתיבות הנמצאות בעמוד זה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הורדת שומן בבטן באמצעות טיפול הבודי טייט

ובכן טיפול הבודי טייט הינו הליך יעיל במיוחד להורדת שומנים וזאת בזכות העובדה כי הוא משלב בתוכו שתי פעולות בכדי להיפטר מהשומן והן:

  • המסת השומן באמצעות גלי RFלמכשיר הבודי טייט שתי חלקים כאשר החלק הראשון היא למעשה צינורית המוחדרת לגוף ואחראית על שאיבת השומן החוצה (נרחיב על כך מיד) בעוד החלק השני הוא מעין אלקטרודה אשר משדרת גלי RF לאזור הטיפול וגורמת בכך לחימום האזור ולהתפרקות והתמוססות של מצבורי השומן הבעייתיים אותם אנו חפצים להסיר.
  • שאיבת השומן החוצה על ידי צינורית מיוחדת המוחדרת לגוף- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן החלק הראשון של מכשיר זה הינה צינורית צרה המוחדרת לגוף דרך חתך קטן המבוצע בדרך כלל באזור המותניים ( מתחת לקו המכנסיים ) ומגיעה עד לאזור הצטברות השומן ושואבת החוצה את תאי השומן המומסים שאלקטרודת ה-RF כבר דאגה לפרק.

במה מכשיר הבודי טייט טוב יותר להורדת שומן בבטן מטיפולים אחרים?

ובכן מכשיר הבודי טייט טוב יותר להורדת שומן מהבטן בזכות השילוב המוצלח שלו בין שתי פעולות שונות, שאר המכשירים מבצעים פעולה אחת בלבד והתוצאות לא מהירות ומשלמות כמו שהן לאחר טיפול בודי טייט.

שאיבת שומן- היתרון של מכשיר הבודי טייט על טיפול זה הוא שבשאיבת שומן יש צורך לבצע חור כניסה גדול יותר לגוף שעלול להשאיר סימנים בולטים יותר לאחר מכן, הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי מכשיר הבודי טייט שואב החוצה שומן נוזלי לאחר שהומס על ידי אלקטרודת ה-RF בעוד בטיפול שאיבת שומן השומן הוא גושי ומוצק ושאיבתו קשה יותר לכן עושים שימוש בצינורית גדולה יותר.

טיפולי המסת שומן- הורדת שומן בבטן יכולה כמובן גם להתבצע על ידי כל אחד ממכשירי המסת השומן כגון: המסת שומן בלייזר, המסת שומן באולטרסאונד והמסת שומן בגלי RF, החיסרון של טיפולים אלו הוא שאינם שואבים את השומן כלפי חוץ אלא מאפשרים לו להתפנות בצורה טבעית החוצה דרך ההפרשות מה שמעקב את ההליך ומצמצם את היקף השומן שבאמת ייעלם, לכן טיפולי המסת שומן הם טיפה פחות אפקטיביים מאשר טיפול זה.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לטיפול בודי טייט!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לטיפול בודי טייט!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט