חפש באתר
שאלות ותשובות
 

בודי טייט שאלות ותשובות

שאלה: האם בבודי טייט מבצעים חתכים או שרק ממיסים את השומן בתוך הגוף ומאפשרים לו לצאת החוצה דרך ההפרשות?

תשובה: כן, במהלך טיפול בודי טייט מבצע הרופא המטפל חתך קטנטן ודרכו הוא מחדיר צינורית קטנה שמטרתה לשאוב את השומן שהומס החוצה.

שאלה: אז אם מבצעים חתך קטן בגוף ודרכו שואבים את השומן החוצה מה ההבדל בין הליך זה לבין ניתוח שאיבת שומן?

תשובה: ובכן… זה נכון שגם בניתוח שאיבת שומן וגם בהליך ספציפי זה שואבים את השומן המפורק החוצה מהגוף, ההבדלים בין שני הטיפולים הם:

  1. בניתוח שאיבת שומן מפרק המנתח את השומן באמצעות עיסוי המקום בידיו, כך שהשומן מתפרק ויוצא החוצה בצורה קשה יותר בעוד בבודי טייט השומן מומס באמצעות גלי RF אשר גורמים לו להפוך לנוזלי ולצאת ללא כל בעיה.
  2. בניתוח שאיבת שומן החתך שדרכו תושחל הצינורית יהיה גדול יותר מזה של הבודי טייט וזאת בעקבות מוצקותו של השומן המפורק לעומת זה המומס בטיפול הבודי טייט. ככל שהחתך גדול יותר תהליך ההחלמה ארוך יותר והאפשרות שתישאר צלקת גלויה תגדל גם כן.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שאלה: האם קיימים סיכונים כלשהם בטיפול הבודי טייט?

תשובה: כן, כמו בכל הליך כירורגי גם בטיפול הבודי טייט קיימים לא מעט סיכונים וסיבוכים העלולים לקרות במהלך הטיפול או בזמן ההחלמה כגון: זיהומים, צלקת, איבוד נוזלים בזמן הטיפול ועוד… לרשימת הסיכונים ותופעות הלוואי שמזוהים עם טיפול זה, אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד בודי טייט סיכונים ותופעות לוואי ולקרוא!

שאלה: מי מתאים לעבור טיפול זה?

תשובה: ובכן בדומה לניתוח שאיבת שומן או כל שיטה אחרת להצרת היקפים טיפול הבודי טייט איננו מתאים עבור אנשים בעלי עודף משקל אלא אך ורק לבעלי הצטברויות שומן קטנות אשר לא עולות על 800 סמ”ק, אותם הצטברויות שומן לרוב נמצאות במקומות כגון: האגן, הירכיים, הידיים וכ”ו… כמו כן אנשים להם בעיה רפואית כזו או אחרת חייבים לחשוף זאת בפני הרופא המטפל עוד בשלב פגישת הייעוץ בכדי לוודא האם בעיה רפואית זו עלולה להעמיד אותם בסכנה כלשהי במהלך הטיפול או בזמן ההחלמה.

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ לטיפול בודי טייט? רוצים לקבל הצעת מחיר מטובי הרופאים בתחום? מלאו פרטיכם בתיבה מטה ונציגינו יחזרו אליכם מהר ככל הניתן!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול בודי טייט!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול בודי טייט!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט