חפש באתר
body tite לגברים
 

בודי טייט לגברים

בודי טייט הוא טיפול חדשני להצרת היקפים שבשנים האחרונות תופס תאוצה וזוכה לפופולאריות רבה, ההליך עצמו משלב בתוכו שתי פעולות שהן: המסה של השומן על ידי גלי RF ושאיבתו החוצה על ידי צינורית מיוחדת, טיפול זה כמו טיפולים אסתטיים אחרים מצטיירים לרבים כהליך המיועד אך ורק לנשים אך בימינו זה כבר ממש לא נכון וגברים רבים נוהרים למרפאות האסתטיקה בכדי לבצע הצרת היקפים כאשר הבודי טייט הוא אחד המבוקשים בקרב המין הגברי, ביצוע ההליך עצמו איננו שונה מזה שמתבצע על נשים רק האזורים שמהם נשאב השומן ועל כך נרחיב בהמשך.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם האזורים הנפוצים ביותר לטיפול בודי טייט לגברים?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן אין כל הבדל באופן ביצוע טיפול זה בין גברים לנשים אלא רק באזורים השונים שבהם מצטבר השומן אצל גברים שלא כזה נפוץ אצל נשים. בעוד האזורים הנפוצים ביותר לביצוע טיפול זה אצל נשים הם: הירכיים, המותניים, הישבן, הידיים העליונות, הסנטר והבטן, אצל גברים קיימים בעיקר שלוש אזורים נפוצים והם:

הבטן- אזור הבטן הוא הנפוץ ביותר להצטברויות שומן אצל גברים, בדרך כלל שומן זה מתחיל להצטבר אצל גברים שעברו את גיל ה- 30 וכמעט כל גבר בגילאים אלו ומעלה סוחב איתו קרס קטנה. טיפול בודי טייט מתאים אך ורק לאנשים שלהם הצטברות שומנים קטנה (בדומה לכל שאר טיפול הצרת ההיקפים)  ולא עודף משקל כולל, בעת הטיפול יבצע הרופא המנתח חתך קטן באזור הצטברות השומן דרכו יכניס את צינורית השאיבה, בשלב הבא יפעיל את מכשיר גלי הרדיו שיפגע במצבור השומן ויחל להמיסו ולסייע לפעולת השאיבה להוציא את השומן החוצה מהגוף.

המותניים- המותניים גם הם אזור פופולארי מאד להצטברות השומנים אצל גברים ( זהו האזור היחידי שהוא נפוץ אצל גברים באותה דרגה שהוא נפוץ גם אצל נשים), הצטברות השומן באזור זה יוצרת מראה “צמיגי” הבולט כלפי חוץ באזור המותניים.

הסנטר- סנטר כפול היא תופעה נפוצה מאד בקרב רבים, הצטברות השומן באזור מדמה סנטר נוסף מתחת לזה הקיים.

שימו לב!!! ביצוע טיפול זה בדומה לשאר טיפולי הצרת ההיקפים כאמור איננו מתאים לאנשים הסובלים מעודף משקל כללי אלא אך ורק לאנשים להם הצטברויות שומן קטנות ומעצבנות שאינן יורדות מפעילות גופנית ודיאטה ואתם להוטים להסירם בכל זאת.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בודי טייט!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בודי טייט!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט