חפש באתר
קרם נגד קמטים
 

קרם נגד קמטים

את תופעת הקמטים ניתן לחלק לשתי קטגוריות כאשר הקטגוריה הראשונה היא קמטים הנובעים כתוצאה מפעילות שרירים לקויה, תופעה הידועה גם בשמם של קמטי הבעה, אותם קמטים לא קשורים לגיל או למצב העור אלא אך ורק לשרירי הפנים שיוצרים מראה מקומט בין אם זה במצח ובין אם זה מסביב לפה.

הקטגוריה השנייה היא קמטים הקשורים לגיל או למצב עור לקוי, אלו הם קמטים שנוצרים בצורה ביולוגית ולא קשורים לשום שריר, התופעה יכולה להתרחש בעקבות גיל מתקדם או לאחר שהעור היה חשוף לשמש שנים רבות, בעקבות מחלה, בעקבות לחץ נפשי כבד, חוסר שינה, עישון ועוד…

הבשורה שלנו אליכם היא כי לא משנה איזה סוג קמטים יש לכם חברת ג’נס גלובל הוציאה קרם נגד קמטים חדש שנקרא סרום חידוש תאי המבוסס על מחקר מהפכני ומכיל בתוכו מעל כ- 200 גורמי גדילה אנושיים המסייעים לעורכם להתגבר על קמטי ההבעה ולשפר בצורה ניכרת גם האלסטיות של העור ובכך להתגבר ולעקב גם את תהליכי ההזדקנות של העור וביניהם גם הקמטים שעל פני העור.

קרם נגד קמטים המכיל בתוכו מעל 200 גורמי גדילה אנושיים

הסרום של ג’נס הינו קרם נגד קמטים חזק במיוחד המסוגל כאמור להתמודד גם עם קמטי ההבעה וגם עם תהליכי ההזדקנות של העור ובכך למעשה גם לסייע לאלסטיות שלו ולהעלמת הקמטים.

תכשיר הסרום הוא פיתוח של טכנולוגיית תאי גזע מהפכנית ומתקדמת כאשר הוא מכיל בתוכו לא פחות מ- 200 גורמי גדילה אנושיים המסייעים לעור להתחדש ביעילות ולהעלים ולטשטש את הקמטים שמופיעים עליו. חשוב לציין כי אמנם הסרום מפחית בצורה משמעותית קמטים קטנים ומסייע לעור לחדש את האלסטיות שלו אבל הוא לא מסוגל לעצור לגמרי את תהליך ההזדקנות אלא רק לעקב אותו בעוד זמן ובכך לאפשר לכם להתהדר בעור צעיר ורענן למשך זמן ארוך יותר המצופה.

איך מטפלים בעור עם תכשיר הסרום?

את קרם נגד הקמטים של ג’נס יש למרוח בסה”כ פעמיים ביום, פעם אחת בבוקר לאחר שניקתם את פניכם באופן מושלם ופעם נוספת טיפה לפני שאתם הולכים לישון, בכדי שהברום יביא לתוצאות הטובות ביותר שהוא יכול להשיג מומלץ לרכוש את ערכת הבסיס שמכילה בתוכה גם סבון פנים מיוחד, קרם לחות יומי המכיל בתוכו מקדם הגנה מיוחד וקרם שיקום לילי שפועל על העור ומזין אותו בזמן הכי אפקטיבי שיש והוא זמן השינה שלכם.

לרכישה טלפונית של קרם נגד קמטים "סרום" מלאו פרטים ונציג יצור עמכם קשר בהקדם!
לרכישה טלפונית של קרם נגד קמטים "סרום" מלאו פרטים ונציג יצור עמכם קשר בהקדם!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט