חפש באתר
טיפול אנטי אייג’ינג בוטוקס
 

טיפול אנטי אייג’ינג בוטוקס

טיפול אנטי אייג’ינג באמצעות חומר הבוטוקס נועד בעיקר להעלמת קמטי הבעה המופיעים על פנינו באזורים שונים, באמצעות טיפול זה ניתן להעלים את אותם קמטים באופן היעיל ביותר, כמו כן השפעתו של הטיפול היא מהירה וכבר לאחר יומיים שלושה תוכלו לראות עור חלק ונקי מקמטים באזור הטיפול.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע שצריך ורצוי לדעת על טיפול אנטי אייג’ינג באמצעות חומר הבוטוקס להעלמת קמטי הבעה כגון: מהו טיפול זה וכיצד חומר הבוטוקס בכלל מעלים את קמטי ההבעה, מהם בכלל קמטי ההבעה ועוד… כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת אצל אחד מהמומחים בתחום שעובדים עמנו וכל זאת על ידי מילוי פרטיכם באחת מתיבות צור הקשר שנמצאות בעמוד זה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם בכלל אותם קמטים וכיצד טיפול האנטי אייג’ינג עם חומר הבוטוקס מסייע להעלמתם?

ובכן קמטי הבעה אלו הם תופעה אשר לא קשורה לתהליך ההזדקנות וההתבלות של העור, מקור קמטים אלו נמצא בתפקוד לקוי של שרירי ההבעה השונים שנמצאים באזור פנינו, שרירים אלו נקראים שרירי הבעה מכיוון וכל כיווץ או מתיחה שלהם יוצר מראה שונה על הפנים כמו לדוגמא קמטי חשיבה אשר מופיעים על המצח כאשר אדם מתעמק במחשבה.

לפעמים שרירי הבעה אלו מתחילים לתפקד באופן לקוי ונתקעים בצורה מתוחה או מכווצת אשר יוצרת למראה חוץ את קמטי ההבעה.

כיצד טיפול אנטי אייג’ינג עם חומר הבוטוקס יכול לסייע להעלמת קמטים אלו? – ובכן בוטוקס הוא חומר שבבסיסו מיוצר מאחד הרעלנים החזקים ביותר שידועים לאדם, רעלן זה נמצא בחומר הבוטוקס במינונים נמוכים מאד בכדי למנוע ממנו לגרום מוות או נזק רחב היקף בגוף, כאשר מינון נמוך של חומר זה בא במגע עם כל רקמת שריר הוא גורם לה לשיתוק אשר ירפה את השריר למשך תקופה של מספר חודשים.

בעת טיפול אנטי אייג’ינג עם חומר הבוטוקס להעלמת קמטי הבעה יוזרק החומר לשרירים הבעייתיים שיוצרים את התופעה של הקמטים מלכתחילה ויגרום כאמור לשיתוקם, התוצאה תיראה כבר ביומיים שלושה שלאחר ביצוע ההליך כאשר השרירים הללו יהיו רפויים ובכך הקמטים שהם יצרו על פני העור ייעלמו.

החיסרון של טיפול זה- החיסרון המשמעותי ביותר של טיפול זה הוא עמידותו הקצרה לאורך זמן, למעשה לאחר מספר חודשים השפעתו של הרעלן העוצמתי תתפוגג לה מהשרירים והם יחזרו לתפקד באותה צורה שהם תפקדו קודם לכן, בכדי להבטיח כי קמטי הבעה אלו לא ישובו להדר את פניכם יש לחזור ולבצע את הטיפול אחת לכמה חודשים בכדי להמשיך ולהרפות את השרירים הבעייתיים לתקופה נוספת.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול אנטי אייג'ינג נגד קמטי הבעה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול אנטי אייג'ינג נגד קמטי הבעה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט